anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jakiś mądry w Allegro wymyślił Allegro SMART za który zapłaci Sprzedający dobre!!!

MAMY ROZWIĄZANIE!
cicop
#10 Popularyzator#

Od nowego roku SMART będzie w części opłacany przez Sprzedających. Jak Allegro wymyśliło SMARTA to niech sobie za niego płaci bo ja nie zamierzam dokładać ani złotówki. Niedługo Allegro będzie już tylko sprzedawać swoje produkty i chyba właśnie o to chodzi żeby pomału zniszczyć całą konkurencję.

oznacz moderatorów
21 ODPOWIEDZI 21
Klocko-m-ania
#12 Orędownik#

Osobiście - z powyższego powodu w lutym usuwam InPost jako metodę dostawy. 

Wyłudzanie przez klientów darmowych wysyłek SMART (zakupy + odstąpienie od części towaru tylko po to, by mieć darmową wysyłkę) + ponoszenie przez Sprzedawców z tego powodu dodatkowego kosztu 0,99zł lub 1,99zł to mega przesada. 

POWINNY BYĆ KOREKTY RACHUNKÓW ALLEGRO W TAKICH SYTUACJACH!!!!! WRR... 

oznacz moderatorów
TATLOK
#15 Entuzjasta#

@Klocko-m-ania Też myślałem, że tak będzie. Jednakże takie zakupy dla bezpłatnej przesyłki zdarzają się 1 lub 2 na 400 zamówień miesięcznie (w mojej sytuacji). Wobec czego, jak na razie zostawię paczkomat. Natomiast jeśli się nie ukrócą zwroty, to zapewne smarty i paczkomat wlecą z cennika. Jeśli sprzedaję produkt za kilkanaście złotych to już z czystej kalkulacji (po stronie klienta) ilość zwrotów powinna spaść.

 

 

oznacz moderatorów