anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jaki tym razem będzie finał ?

mdrogeria
#21 Demiurg#

14 wrz. klient wybiera odbiór osobisty w naszej drogerii , po dostarczeniu zlecenia do puntu została wysłana standardowa wiadomość z zaproszeniem po odbiór .

Dzisiaj rano czytam wiadomość cyt.

,,Dzień dobry
Nie otrzymałam jeszcze zamówionego towaru, kiedy moge się spodziewać dostawy?
Proszę o odpowiedź.,,

JAKI TYM RAZEM BĘDZIE FINAŁ .😁

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Widocznie klient chce odebrać od ciebie osobiście ale sam masz mu towar dowieźć do niego.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  moje myśli zmierzają w innym kierunku , coś tu nie gra bo to nie jest pierwszy przypadek , czy system niewystarczająco informuje kupującego ,że TO CO WYBIERA NIE JEST PRZESYŁKĄ !!  . Sam nie wiem ...... coś wyraźnie trzeba poprawić .

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@mdrogeria w wiadomość e-mail po zakupie każdy kupujący otrzymuje potwierdzenie zawierające między innymi informację, jaki sposób odbioru przesyłki wybrał. W tym przypadku kupująca otrzymała jeszcze od Ciebie dodatkową wiadomość z zaproszeniem po odbiór przesyłki, więc została wystarczająco poinformowana o sposobie odbioru przesyłki jaki wybrała. Wydaje mi się, że w takich przypadkach problemem może być roztargnienie kupujących, a z tym nie jesteśmy w stanie nic zobić, jak tylko potwierdzić, że przy zakupie wybrała odbiór w punkcie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

 tak , rozumiem , post otworzyłem tylko w jednym celu , może ktoś ma dobrą myśl i da się ją wprowadzić . Jak pisałem to nie pierwszy przypadek czyli coś / sam nie wiem co / nie kuka 😊

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@la_nika A później taka roztargniona klientka ma prawo do subiektywnej oceny sprzedawcy za jakość obsługi ,czas i koszt dostawy .

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@kolekcjoner608 Gorzej, jakby nie miała tego prawa. Inni też by nie mieli, czyli system komentarzy byłby jeszcze mniej wiarygodny. Na Allegro Lokalnie system nie istnieje, tam jest super, tylko kupować.

oznacz moderatorów