anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jakość sprzedaży a obrót

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

Właśnie mi wyświetliło nowość , do której przymierza się serwis , że poziom jakości sprzedaży będzie jednym z warunków w programie Super Sprzedawca. I tak mi się przypomniało co mnie trochę boli , że jednym z warunków jakości sprzedaży jest obrót jaki wygenerują moje oferty . Obrót poniżej 10 tysięcy zł = 0 punktów . Wg mnie obrót ma się nijak do jakości bo mając w ofercie w większości drobne przedmioty po kilka złotych i prowadząc działalność jednoosobowo obroty są jakie są . Do tego branża w lwiej części oblegana przez osoby bez nie zarejestrowanej działalności co mnie zresztą boli nie mniej .

Niby jakim cudem wielkie obroty mają poprawić jakość mojej sprzedaży ? Oświećcie mnie ?

_____________
Kama
oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

Mis_Izydor
#9 Pomysłodawca#

Przykro mi, ale Twoja firma znajduje się daleko poza tzw. main targetem Allegro. Tym niemniej pocieszę Cię, że gdybyś do tych 10 tysięcy dopisała jedno zero miesięcznie, to TEŻ nie spełniałabyś oczekiwań nowych właścicieli. 😀 Więc głowa do góry, nie przejmuj się ocenami i rób swoje. Tytuł SS ostatnio baaardzo się zdezawuował, niewiele (s)tracisz.

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#14 Krzewiciel#

Kryteriów niespełnianych jest tam znacznie więcej, np. EAN dla wielu branż (w tym kolekcji, antyków, itd). A drugiej strony, czy jest się o co szarpać? Czy tytuł Super Sprzedawcy daje jakiekolwiek wymierne korzyści? Bo ja ich nie widzę, nawet osobny formularz do komunikacji zlikwidowali 😋

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Mis_Izydor  @TomBanknoter   to taka refleksja tylko była bo tego SS to już dawno nie mam. Teraz to ja się bardzie boję że mnie Smarta odbiorą bo wedle liczników Allegro moja jakość sprzedaży kuleje 🙂  

_____________
Kama
oznacz moderatorów

TomBanknoter
#14 Krzewiciel#

@Kaliope_BrzegTen Smart ich tyle kosztuje (vide mój wątek "Nasz drogi Smart"), że niewykluczone, że będą sztucznie ograniczać skalę jego stosowania, eliminując z programu część sprzedawców. Tym bardziej, że kryteria są dość arbitralne - i w każdej chwili mogą zostać dowolnie zmienione.

oznacz moderatorów