anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jedno zamówienie w kilku paczkach - Inpost ( bez SMARTa)

Janirka
#12 Orędownik#

Hej!

Do tej pory wszystkie produkty jakie mam dostępne w sprzedaży, wysyłałam w jednej przesyłce. Teraz do oferty wprowadziłam plakaty, które będą wysyłane w kartonowej tubie, i nie będę miała możliwości wysłania ich z innymi przedmiotami w jednej paczce. Dla plakatów ustawiłam osobny cennik dostawy (wyłącznie Paczkomaty i Minikurier Inpost). Dla pozostałych produktów, również mam m.in Inpost itd. 

Co w sytuacji, jeśli klient kupi produkt "A" z dostawą do Paczkomatu, i kupi również produkt "B" (plakaty w tubie) których nie będę w stanie wysłać w jednej paczce? Wiem że w przypadku wysyłki SMARTEM, mam możliwość wygenerowania kolejnej bezpłatnej etykiety do zamówienia. A co w przypadku zamówień bez SMART-a? Czy klient pokryje dwa razy koszt dostawy? Czy będę miała możliwość wygenerowania kolejnej etykiety w cenie jednej? Czy jak? 😅

Z góry dzięki piękne za odpowiedź. Jestem totalnie zielona jeśli chodzi o wysyłanie czegoś w kilku paczkach. Nie znam się 😉 

_______
Kamila
oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Janirka Dla zakupów w ofertach z różnymi cennikami musisz ustawić sposób przeliczania kosztów. System może je sumować, wskazywać najwyższą lub najniższą cenę. O szczegółach piszemy w tym artykule.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów