anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

katalog allegro - nie udało się wyświetlić produktów

AGLOPRIMA2
#13 Ambasador#

Przy próbie wyszukania produktów w katalogu mam komunikat jak poniżej:

 

wystawianie.JPG

 

Dzieje się tak drugi dzień, na dwóch różnych przeglądarkach i dwóch różnych komputerach i na tej konkretnej ofercie: 12246477622

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

Ciekawe, produkt istnieje już w katalogu tylko z wyszukiwarką coś jest nie tak. Sprawdziłem sobie w konsoli co dostajemy po wyszukaniu tego EANu. Nawet jak wpiszę gąbka sonax, to na którejś stronie wyrzuci błąd, bo pewnie trafia na ten produkt.

 

DarkStoorM_1-1654687917449.png

Inni sprzedający widzę mają ten produkt (to chyba ten sam), mogę go znaleźć po frazie 417300, tylko nie mam pewności czy to ten sam produkt, więc strzelam.

Znalazłem temat dotyczący identycznego błędu https://github.com/allegro/allegro-api/issues/4070 wyszukiwarka zwracała błędy pod jakimś produktem i ponoć naprawili wyszukiwarkę. W ostateczności możesz też zgłosić ten EAN na ich GitHubie

oznacz moderatorów

AGLOPRIMA2
#13 Ambasador#

 Tak, produkt istnieje, ale w błędnej kategorii, chciałam zgłosić błąd i stąd znalazłam to dziwadło 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@AGLOPRIMA2 Cześć. 🙂 Zgłosiłam ten problem do Działu Technicznego - wrócę do Ciebie z informacją, kiedy otrzymam odpowiedź. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@AGLOPRIMA2 dziękuję za cierpliwość. Problem został usunięty 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ELMIXAGD_pl
#12 Orędownik#

Wystawiaj aukcje, Allegro wskazuje Ci "głupoty" przy powiązaniu z produktem.

Po prostu kliknij i wystaw.

Jeśli masz sporo wolnego czasu i masz chęć działać "charytatywnie" / ew. odwalać robotę za   darmo za  pracowników Allegro - zgłaszaj błędy w katalogu produktów Allegro.

oznacz moderatorów

AGLOPRIMA2
#13 Ambasador#

Masz rację w całej rozciągłości, tylko niestety widzę dość ścisłe powiązanie poziomu sprzedaży z powiązaniem z produktami. Jak już zostałam zmuszona do tego wolę by powiązanie wskazywało na poprawny produkt niż na bzdury

oznacz moderatorów