anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Katalog Allegro

jmyarn
#9 Pomysłodawca#

Od kilku dni zastanawiam się, co za i****a wymyślił ten katalog Allegro? Pomysł może i niezły, ale jak zaczęło mi łączyć oferty automatycznie z katalogiem to się przeraziłem, jakie nagłówki zaczęły się pojawiać w moich aukcjach.

Katalog katalogiem, ale to ja wystawiam aukcje i ja decyduję, co ma się w ich treści pokazać. Wczoraj spędziłem parę godzin próbując to porozłączać. A jak patrzę na to, to za głowę się łapie, co allegro jeszcze wymyśli?

oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16

every_day
#8 Zapaleniec#

popieram ten katalog to jeden wielki syf

 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@jmyarn taaa... jeśli JUŻ ! katalog wyłapal możliwość połączenia nie powinno odbywać się to automatycznie tylko ! za zgodą sprzedawcy .

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@jmyarn bardzo proszę o zgłaszanie za pomocą przycisku "zgłoś błąd w produkcie" lub "zgłoś błąd w katalogu",  jeśli zauważysz błędy w katalogu produktów. W formularz zgłaszania błędów w produkcie możesz zaproponować zmianę: nazwy, kategorii, parametrów oraz zdjęć, a także przekazać nam sugestię lub uzasadnić zgłoszone zmiany. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

@la_nika 

Zlituj się...

Wymyśliliście coś, co sprzedających doprowadza - i słusznie - do furii. Zmuszacie mnie do samodzielnego tworzenia produktów, na których istnieniu to Wam, a nie mnie, zależy. Doszło tyle nowych parametrów do wprowadzenia, że czas wystawiania wydłużył się dwukrotnie. Nie on jeden zresztą: prowizja też w zeszłym roku skoczyła (w mojej kategorii) o sto procent do góry.

I jeszcze do tego mam zgłaszać błąd, bo jakiś *piip* wystawił książkę z politologii w kategorii "Poezja" i zrobił z tego produkt? A co dostanę w zamian? Wielki zielony prostokąt z informacją "Nie kupuj tutaj, inni mają taniej!"

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@la_nika z całym szacunkiem, ale to jest Wasz obowiązek pilnować tego...mnie od zgłaszania zabolał nadgarstek... nie będę tego wiecej robił bo nie było reakcji. Jak się kupujący porządnie wkurzą to to poczujecie.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

every_day
#8 Zapaleniec#

potwierdzam zgłasza nie ma sensu bo zero reakcji

oznacz moderatorów

every_day
#8 Zapaleniec#

🤣🤣🤣🤣🤣

oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@la_nika 
Buahaha? Zgłaszać? A po co? By trafić na takiego gościa weryfikującego jak jedno z moich zgłoszeń? Dwa razy wydłużony czas wystawienia, bo katalog pozycja po pozycji porównuję ze stroną producenta... i trafiam na kret.yna/ślepca/lenia*, który odrzuca większość zmian. W tym zgłoszeniu jak w każdym, które wysyłam podałem link do produktu na stronie producenta. nic to nie dało, Allegro wie lepiej jak sprzedawca z 25 latami doświadczenia w branży czy producent.

* - niepotrzebne skreślić

https://www.beko.com/pl-pl/produkty/zamra%C5%BCarki/zamra%C5%BCarka-szufladowa-214-l-rfne270e33wn

rfne.jpg

Najbardziej podoba mi się zostawienie jednej gwiazdki przy klasie zamrażania. Czyli wg "specjalisty" z Allegro, bezszronowa zamrażarka za prawie 2000 zł mrozi do -6 stopni max...

Dwa zostawione parametry (zdolność zamrażania i czas trzymania temperatury) mocno za to podpadają po sporą niezgodność towaru z umową. Z przyjemnością zrobimy regres za to na Allegro w razie reklamacji.

oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@la_nika łap jeszcze jeden przykład. Świeżynka. Młynek do przypraw elektryczny (zasilanie bateryjne) - zaproponowaliśmy przeniesienie młynka z kategorii przyborów kuchennych, gdzie są ręczne młynki w 99%, do kategorii RTV i AGD. Po co jednak pracownik Allegro ma się przemęczać, starczy jak robi to frajer sprzedawca - "Zmiana, którą proponujesz jest nieprawidłowa dla tego produktu." - odnośnie przeniesienia do innej kategorii i cyk reszta z automatu też uwalona, nie trzeba sprawdzać, zatwierdzać itd...
młynek RH.jpg

Jak zaczną Wam sprzedawcy wystawiać rachunki za reklamacje z powodów wad produktyzacji, to może zagonicie swoich pracowników do pracy w końcu.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@medalik_2009, poprosiłam o weryfikację tych dwóch przypadków. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

ELMIXAGD_pl
#12 Orędownik#

Witaj w "klubie"...

Jak masz czas - to odwalaj robotę za pracowników Allegro.

Jeden przedmiot - nawet kilkadziesiąt wpisów w katalogu. A najlepiej sprzedają się te, gdzie sprzedawca wpisze "totalne bzdury" i żaden inny produkt nie jest powiązany z jego ofertą - nie ma na swojej aukcji, za którą płaci, jakichś ofert konkurencji typu "cena najtańsza", "wysyłka najszybsza". I to mu się dobrze sprzedaje. 

Proponowałem już serwisowi Allegro swoje usługi w zgłaszaniu i poprawie działania katalogu produktów. Za określoną kwotę - niestety, brak żadnego odzewu.

Co gorzej - nawet zgłoszenie "za darmo" - poprzez link z aukcji - to czysta fikcja. Jak chcesz zgłosić aukcję jakiegoś "dużego" sprzedawcy - to po prostu szkoda Twojego czasu. 

oznacz moderatorów

Hardylegs
#11 Animator#

ja błedne odpinam całkowicie bo i tak allegro raczej nie pomoże maja swój katalog zle skatologowany - czasami w aukcji kojazy nr ,katalogowy swetra orzy ofercir swetra albo np szerokość co błednie meli kupujacego po lewej w opisie-sugestia taka jak chcecie zminializować te bzdury to w ofertach w których kod producenta jest mało istotny wpiszcie np. kolor pasujacy do przedmiotu lub rozmiar a jak juz to nie pomaga  to nowe eany i nowy produkt - tego sie nieda uratować po co to jest wyswietlane po lewej stronie nazwa powina być taka jaką oferte wystawił sprzedawca a gdzies poniżej mniejszym drukiem odnsik łaczący z  katalogiem mniejsz czcionka itd A tak wyswietla jakies bzdury i myli kupujacego

oznacz moderatorów

jmyarn
#9 Pomysłodawca#

Czyli jak widzę, nie tylko mnie szlag trafia z tego powodu. Od jakiegoś czasu allegro wprowadza jeden absurd za drugim i końca tych absurdów nie widać. 

Jak ja bym chciał w końcu mieć porządną konkurencję w Polsce dla Allegro 😕

oznacz moderatorów

every_day
#8 Zapaleniec#

my wszyscy bysmy chcieli.... i wtedy zwijamy żagle i adieu allegro

oznacz moderatorów

Frikolino_pl
#8 Zapaleniec#

Dramat co zrobili z tym katalogiem. Cały czas błędnie podpięte oferty, z dziwnymi nagłówkami, które nijak się mają do owego produktu. I najlepsze - pozwolenie na kopiowanie zdjęć i opisów. i oczywiście konsultanci, zasłaniający się regulaminem. 

oznacz moderatorów

every_day
#8 Zapaleniec#

to całe allegro to jeden wielki dramattttttttttttttttttt

 

oznacz moderatorów