anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Katalog produktów, gdy produkuje sie samemu a "odłączyliśmy produkty od Twoich ofert"

c64power
#1 Nowicjusz#

Dobry dzien,

Od dluzszego czasu borykam sie z problemem ciaglego odlaczania moich produktow od katalogu. Podejrzewam, ze jest to zwiazane z tym, ze kilku "dowcipnisiow" nieustannie zglasza moje oferty jako nielegalne/zly opis/zla miniatura/niewlasciwa kategoria/niewlasciwie dowiazany produkt do katalogu.

Wiekszosc mojej oferty to rzeczy, ktore sam produkuje - czesc to open source, czesc moje wlasne projekty, w zwiazku z czym nie sprzedaje gotowej taniej chinszczyzny czy innego asortymentu produkowanego przez kogos  - jak mam dowiazywac produkty, czy wpisywac je w katalog aby nie musiec takze walczyc z ulomnoscia pracownikow allegro, ktorzy nieustannie odlaczaja mi moje wlasne przypisania do moich wlasnych produktow!!!!!!!!, gdzie dodatkowo moje produkty wstawiam do wlasciwej im kategorii i tez sa przeuswane do innych kategorii a przy dyskusji z obsluga dostaje wiadomosc (ktora teraz szukalem ale nie chce mi sie juz tracic czasu na odgrzebanie imienia i nazwiska pracownicy, ktora chyba nie pracuje we wlasciwym miejscu), ze zespol zadecydowal, ze moje produkty sa teraz we wlasciwej kategorii, bo oni tak uznali ? 🙂 

Dlaczego moje produkty do komputerow commodore (STARE KOMPUTERY - COMMODORE) w/g takich, ktorzy domniemywam takze usuwaja moje przypisania do moich wlasnych produktow, sa wedlug obslugi adekwatniejsze w kategorii  STARE KOMPUTERY - POZOSTALE, gdzie przy okazji prowizja wynosi 16% a nie 9 jak w przypadku commodore i na "wlasciwej" decyzji zespolu stracilem troche PLNow

Co wiecej przeprowadzilismy tez z kolegami eksperyment, dzieki ktoremu dowiedzilismy sie jak dziala ten wasz cudowny algorytm zgloszen, wiec byc moze wyklikuja to na pale ludzie, ktorzy musza po prostu udowodnic, ze sa w ogole w tej pracy potrzebni do czegokolwiek, ale czemu moim kosztem, chocby czasu, ktory poswiecam na pisanie tutaj?


oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@c64power, czy możesz podać numery ofert, o których piszesz? Wskaż też, proszę, w jakich kategoriach według Ciebie powinny się znaleźć. Poproszę odpowiedni zespół o weryfikację konkretnych przykładów. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów