anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Katalog Produktów - Wymóg 100% - Sprzedaż używanych części samochodowych

AR_Auto_Czesci
#13 Ambasador#

Witam, widzę że Allegro od 1 sierpnia wymaga 100% połączenia aukcji ze źle działającym tworem jakim jest Katalog Produktów. Aktualnie mam poziom 97% gdyż za cholerę 13 aukcji nie mogę połączyć z tym Katalogiem oraz utworzyć nowego produktu 😡

Jak na moje oko przedmioty używane powinny być wyłączone z tego poronionego pomysłu, gdyż jak praktyka pokazuje nie jestem w stanie osiągnąć 100% połączenia z Katalogiem Produktów, który i tak w większości pokazuje Kupującemu bzdury 

Przykładowe oferty których nie mogę połączyć z katalogiem:

  • 12303085837
  • 12281427036
  • 12261928642
  • 12261885360
  • 12231944519
  • 12049520952

Robicie wymóg 100% z czymś co nie działa 😠

 

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

Client:94057046
#14 Krzewiciel#

Prędzej przedmioty używane będą wyłączone ze sprzedaży na Allegro. I o to chodzi. 😉

oznacz moderatorów

AR_Auto_Czesci
#13 Ambasador#

Zobacz że na nowe produkty również jest taki wymóg.... tu już nie chodzi czy nowe czy używane...

 

Bardziej oto że Allegro wymyśla sobie wymóg 100% z czymś co nie działa poprawnie

oznacz moderatorów

Client:94057046
#14 Krzewiciel#

Po prostu opisałem oczywisty skutek, przepraszam jeżeli wyraziłem się niezrozumiale. 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@AR_Auto_Czesci Cześć. 🙂 Rozumiem, że jest to dla Ciebie niekomfortowa sytuacja, postaram się pomóc w tej sprawie. Piszesz, że nie możesz połączyć tych ofert z Katalogiem ani utworzyć nowego produktu. Czy możesz napisać więcej na ten temat? Z jakim produktem w Katalogu próbujesz połączyć oferty? Czy podczas próby utworzenia nowego produktu pojawia się jakiś komunikat z błędem? Daj proszę znać, a ja przekażę Twoje pytanie do Zespołu, który zajmuje się produktyzacją i wrócę do Ciebie z odpowiedzią. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

AR_Auto_Czesci
#13 Ambasador#

@ko_alka przykładowo aukcja 12261928642

Renault Laguna 2 - Moduł komfortu UCH + BSI

 

W Katalogu produktu są może 4 produkty z czego 3 moje kiedyś utworzone automatycznie podczas wystawiania aukcji, ale problem w tym że żadnego nie mogę zaznaczyć gdyż żaden nie posiada prawidłowych numerów katalogowych.

 

Problem polega na tym że przykładowo 10 takich modułów może mieć 10 różnych numerów katalogowych gdyż każdy z osobna pasuje do innej wersji silnikowej, wyposażeniowej oraz rocznika samochodu.

W katalogu produktu jest utworzony jeden produkt bez numerów katalogowych, jednak po jego zaznaczeniu z opisu opisu aukcji również znikają numery a jak wiadomo potencjalny klient szuka właśnie po tych numerach aby dopasować przedmiot do swojego samochodu

 

Mógłbym tak robić lub znaznaczać pierwszy lepszy produkt z innymi numerami ale to chyba nie oto chodzi gdyż na 100% będzie zwrot że przedmiot nie pasuje 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@AR_Auto_Czesci Jeśli każdy z modułów ma inny numer katalogowy, to dla każdego powinieneś utworzyć nowy produkt z nowym kodem EAN. 

Aby dodać nowy produkt trzeba:
a) wskazać kategorię, w której produkt ma zostać dodany,
b) wypełnić sekcję Parametry podstawowe,
c) dodać zdjęcia w ofercie,
d) zaznaczyć opcję Przy wystawieniu przedmiotu zapisz jednocześnie produkt.

Dodatkowo jeśli produkty, które są już w katalogu mają poprawne parametry z wyjątkiem numeru katalogowego, możesz zgłosić błąd w produkcie.
Tutaj przesyłam instrukcję jak to zrobić.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów