anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Katalog produktów

hardybejs
#12 Orędownik#

sytuacja m,ój produkt mój kod producenta mój ean- podpina sie pod niego ktoś i mój produkt allegro odpina od produktów katalogu a zostawia  konkurenta- wpomne że to sa produkty indywidualne rzemieślicze i każdy je robi inaczej--?Powiem tak nie wiem co tam bierzecie czy wciagacie tam w allegro ale skonczcie z tym -To już przesada skradziono mi ean ,kod producenta a ijeszcze m,nie wywalono BRAWO

oznacz moderatorów
25 ODPOWIEDZI 25

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@hardybejs Cześć. Podaj mi proszę numer oferty, która została odpięta od produktu. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

hardybejs
#12 Orędownik#

ean 7426995581257

oznacz moderatorów

hardybejs
#12 Orędownik#

rozmawiałem godzine z przez kontakt teraz z dziewczyną od was i to poprostu jest dramat

oznacz moderatorów

hardybejs
#12 Orędownik#

zmieniam już kody na nazwe bo takie cuda wychodza w tej kategori że poprostu to jest niemopzliwe co wyrabiacie

oznacz moderatorów

hardybejs
#12 Orędownik#

DXZIŚ ZNALAZŁEM 3 WASZE BŁEDY GDZIE SAMI NIE WIECIE CO SIE DZIEJE , ZESTAWY,usówanie,oraz parametry nawet pracownik zgupiał patrzac na to i niedowieżał ze takie  bzdury wprowadziliscie

oznacz moderatorów

hardybejs
#12 Orędownik#

9579044777 ta  jest nie do ogartniecia  po lewej stronie poazuje  kod producenta który jest nie potrzebny w opisie głównym i myli task jest w wiekszosci nie da sie tego ogranac jak usunąć produktyu z waszego katalogu  i odnowa wpisać jakiś przydatną nazwe albo co innego waażniejszego albo tu opis po lewej: 9948248520  41 x 10cm po co do  nazewnictwa to dodajecie  41 x 10cm to zmyla kompletnie to niepowinno być pokazywane i sugerowane- tylko w parametrach-- wystarczą nazwy te co sa podawane  przy wystawianiu oferty - smai ten bajzel robicie- to jest nie do naprawienia-- prosze usunąc wszystkie moje produkty z moimi eanami z waszego katalogu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

oznacz moderatorów

hardybejs
#12 Orędownik#

zaczyna sie rtobić złodziejstwo!!!!!!!!!!!!!!!!

oznacz moderatorów

hardybejs
#12 Orędownik#

ie ma innego wyjscia jak zrobioć to od nowa wszystkioe kody ean jak i p[roducenta są moje na dwóch kontach i połaczone miedzy sobą--te produkty sa tylko moje nikt inny ich nie wykonuje jesteśmy producentem i nikt inny nie powinien sie prócz mnie pod nie podpinąć!!!!!!!!!!!!!!!

oznacz moderatorów

annas14-firma
#16 Inspirator#

Z ciekawości zajrzałem na twoje @hardybejs  aukcje i znalazłem taką ciekawostkę:

annas14firma_0-1650047053964.png

Mam nadzieję, że nikt nie zażąda od ciebie dostawy 39 szt. za 160 zł. 

oznacz moderatorów

hardybejs
#12 Orędownik#

tak chyba na komórce  pokazuje z czego to sie bierze?

oznacz moderatorów

hardybejs
#12 Orędownik#

l,iczba sztuk w oferfcie , liczba sztuk , na cholere to-lto po co liczba sztuk zgupieć idzie!!

oznacz moderatorów

annas14-firma
#16 Inspirator#

Poczytaj tu

oznacz moderatorów

hardybejs
#12 Orędownik#

jes li sprzedj  e     2  stuki to  c ma wpisć 2 sztuki w ofercie a iośc sztuk?

oznacz moderatorów

hardybejs
#12 Orędownik#
oznacz moderatorów

annas14-firma
#16 Inspirator#

No atu jest jeszcze ciekawiej:

annas14firma_0-1650047519025.png

 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@hardybejs Dziękuję - skontaktowałam się w tej sprawie z odpowiednim zespołem. Wrócę do Ciebie z odpowiedzią. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

hardybejs
#12 Orędownik#

dostałem od was osdpowiedz no co sie okazuje , aby   allegro mogło usuną moje produkty z moim kodem producenta-pracownik pisze ze trzeba rozwiazac umowe z allegro

W tej  chwili jest złodziejstwo kodów producenta   jak i ean -ja zostałe odpiety od swojego produkty które  allegro skatolgowało pod ten kod i ean podpioł sie ktos inny z nie tym produktem -wiec zostałe okradziony ze swojego kodu jak i ean -mojego produktu nie ma?

ŻENADA @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

hardybejs
#12 Orędownik#

Mam swoj unikatowy produkt swoj kod swoj ean  allegro go skatologowało mnie odpiet od produktu inne na bazie mojego produktu podpioł sie pod niego allegro mnie nastepnie odpioeło bo nie podałem szerokości wiec jestem odciety od swojego produktu w   bazie katalogu allegro gdzie innego nie powinno byc od mojego --czyste złodziejstwo a pracownik allegro kaze mi zgłaszc  błedy k....dramat mamy sprawdzac innych mam  ?

Dziś pracownik napisał mi  tępa Marta tak:

Dziękuję Panu za odpowiedź. 

Każdy Użytkownik może połączyć się z dowolnym produktem w Katalogu, który sprzedaje. 
Jeśli uważa Pan, że dana oferta jest błędnie połączona z produktem — udostępniamy możliwość zgłoszenia błędnego łączenia. Można to zrobić w formularzu: 
https://allegro.pl/zglos-naruszenie/oferty. Jako powód zgłoszenia należy wybrać "Zgłoś ofertę błędnie powiązaną z produktem". Takie zgłoszenie trafi bezpośrednio do zespołu, który zajmuje się weryfikacją ofert. Lub można to zrobić na stronie danej oferty, na dole strony, pod informacjami "O sprzedającym" jest dostępna opcja "Zgłoś ofertę błędnie powiązaną z produktem". 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Czyli cdn. przepychanki! 😔

oznacz moderatorów