anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Katalog produktów

hardybejs
#12 Orędownik#

sytuacja m,ój produkt mój kod producenta mój ean- podpina sie pod niego ktoś i mój produkt allegro odpina od produktów katalogu a zostawia  konkurenta- wpomne że to sa produkty indywidualne rzemieślicze i każdy je robi inaczej--?Powiem tak nie wiem co tam bierzecie czy wciagacie tam w allegro ale skonczcie z tym -To już przesada skradziono mi ean ,kod producenta a ijeszcze m,nie wywalono BRAWO

oznacz moderatorów
25 ODPOWIEDZI 25

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Wystawiając na allegro to można śmiało powiedzieć że "miałeś unikatowy produkt i do niego kod EAN ",teraz twoim kodem będą posługiwać się inni którzy mogą mieć podobne produkty gorszej jakości .

oznacz moderatorów

hardybejs
#12 Orędownik#

prosze o odpowiedz  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_   i mam prosbe prosze usunąć wszystkie moje produkty z moimi eanamiz  waszego katalogu

oznacz moderatorów

hardybejs
#12 Orędownik#

dobre

oznacz moderatorów

hardybejs
#12 Orędownik#

najlepsze jest to ze twoj produkt twoj kod ktoety w ymysliłes twoj kod producentaa a twoja oferte usowaja nie wiadomo z jakiego powodu a konkurenta zostaje-to jest mistrzostwo

oznacz moderatorów

annas14-firma
#16 Inspirator#

@hardybejs Jeżeli dobrze widzę, to pod twój produkt z kodem EAN 7426995581257 podłączył się a r s o n 66 61.

Rozumiem, że kod zarejestrowałeś w  GS1 Honduras. 

 

oznacz moderatorów

hardybejs
#12 Orędownik#

teraz mi bajk wciskaja ze nie było kodu producenta oraz szerokosci-wszystko było dzis z waszym pracownikiem to podpinałem i sam s  prawdzał-PYTANIE DLACZEGO     Z OSTAŁ ODPIETY MÓJ PRODUKT OD MOJE PRODUKTU KTÓRY STWOZYLISCIE NA PODSTAWIE MOJEJ OFERTY-POTEM JA ODPIELISCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!? @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów