anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Katalog - wiązanie produktu

atechnik_sklep
#13 Ambasador#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  
Czy możecie mi wyjaśnić zawiłości łączenia produktu z katalogu z moim?
Wystawiam tak jak na załączonym obrazku a łączyć chce z byle czym.
EAN inny, kod producenta inny to co chce łączyć? Kolor i rozmiar? Co za geniusz wpadł na to?
Kody EAN i producenta w obu produktach (wystawiany i w katalogu) są prawidłowe.

Co ciekawe jak chcę dodać produkt z katalogu po EAN to krzyczy, że nie ma takiego w katalogu ale też przy wystawieniu oferty nie tworzy produktu.
Z czymś takim nie da się pracować - ja mówię A a to zawzięcie wpisuje B.

alle1.png

 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Połączą ci z byle czym i to byle co będzie bardziej widoczne w wyszukiwarce bo będzie tańsze a twój produkt będzie dobrą reklamą tego gorszego.

oznacz moderatorów

atechnik_sklep
#13 Ambasador#

Akurat to produkt podobny więc tej samej jakości. Tu nie ma obawy ;). 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@atechnik_sklep Cześć 🙂 Co wyświetla się po kliknięciu w przycisk "Nie łącz z katalogiem"? Oferta zostaje wystawiona bez połączenia z produktem czy wracasz do formularza wystawiania?  

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

atechnik_sklep
#13 Ambasador#

Wystawia się bez łączenia ale produktu nie tworzy.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@atechnik_sklep Chciałabym się jeszcze upewnić, czy zaznaczasz tę opcję?

Zrzut ekranu 2022-05-18 o 14.42.14.pngPowinieneś mieć kliknięte "Nie łącz z katalogiem", a potem ten ptaszek przy "Dodanie produktu".

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

atechnik_sklep
#13 Ambasador#

Gdzie na karcie edycji produktu jest "nie łącz z katalogiem" skoro nie ma tego na karcie?
Jest to co poniżej:

atechnik_sklep_0-1652878586049.png

W następnym kroku wybieram to co jest zaznaczone

atechnik_sklep_1-1652878696054.png

 




oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@atechnik_sklep Sprawdziliśmy tę sytuację i w Katalogu istnieje już produkt o numerze EAN: 8592390126573. Twoja oferta i produkt w katalogu różnią się wartością parametru "Model". Wartość tego parametru w produkcie to: "H13164/XXL", natomiast w ofercie: "LIMA".

W tym przypadku możesz zmienić wartość tego parametru w ofercie na wartość uwzględnioną w produkcie lub zaproponować zmianę tej wartości w produkcie poprzez formularz: "zgłoś błąd w produkcie".

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

atechnik_sklep
#13 Ambasador#

Przecież na załączonym obrazku widać, że wiążecie produkt o jednym EAN z produktem o innym EAN a to bez sensu.

Dalej,  to że w katalogu jest produkt o EAN: 8592390126573 i nie wiążecie z nim mojej oferty bo "model" się nie zgadza (nawiasem to u mnie ten model zgadza się a w Waszym katalogu jest babol) a chcecie wiązać z innym EAN to też jest bez sensu.

oznacz moderatorów