anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kategoria DOM i OGRÓD nie mogę połączyć ofert z produktem.

laPetiteTasse
#7 Wielbiciel#

Sprzedaję używane elementy zastawy stołowej co wiąże się z tym, że nie posiadam nr EAN. Jeśli wystawiam pojedynczy element nie ma problem - następuje połączenie, ale jak wystawiam komplet np. 6 talerzy oferta nie łączy się produktem pomimo tego, że wypełniam wszystkie niezbędne parametry. Czy ma ktoś z Was podobne doświadczenia i wie jak rozwiązać ten problem???

Przykładowa oferta:

https://allegro.pl/oferta/talerze-deserowe-szt-6-villeroy-boch-iris-11984210289

Z góry dziękuję za pomoc.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@laPetiteTasse Czy kod EAN dla tego zestawu nie jest dostępny np. na stronie producenta? 

Jeśli podczas wystawiania nie widzisz produktu, z którym na podstawie parametrów, możesz połączyć ofertę, pozostaje utworzenie takiej pozycji. Niestety bez kodu EAN nie będzie to możliwe.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

laPetiteTasse
#7 Wielbiciel#

Dziwi mnie tylko fakt, że inne pozycje również nie posiadające nr EAN mają możliwość stworzenia łącza. Taka możliwość istnieje w przypadku przedmiotów używanych. 
Niestety producent nie posiada archiwalnych katalogów produktów 😞

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@laPetiteTasse Jeśli jakiś przedmiot jest w naszym katalogu, oznacza to, że kod został podany przy tworzeniu tego produktu.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

laPetiteTasse
#7 Wielbiciel#

Z mojej perspektywy wyglada to tak, że na platformie nie ma miejsca dla moich produktów. Dalsze wystawianie bez opcji przyłączania spowoduje spadek współczynnika poniżej 50% a tego chciałbym uniknąć.

oznacz moderatorów