anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kiedy Allegro przestanie wprowadzać Kupujących w błąd z czasem dostawy ?

AR_Auto_Czesci
#13 Ambasador#

  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_

 

Ponawiam ponownie temat, gdyż sprawa zaczyna być naprawdę irytująca i bardzo wpływa na niekorzyść Sprzedającego

 

Mianowicie sprawa dotyczy a'la przewidywanych dostaw Inpost Allegro

Godzina graniczna na Allegro ustawiona na godzinę 15:00 - po tej godzinie nie mam fizycznie możliwości nadania paczki, jednak Allegro Kupującym pokazuje, że paczka i tak będzie następnego dnia do odbioru u Kupującego 🙄

 

Od pewnego czasu robią się naprawdę cyrki - pretensje Kupujących, konieczność wydzwaniania po Kupujących że paczka nie zostanie nadana, itp

 

Allegro jawnie wprowadza Kupujących w błąd co bardzo wpływa na niekorzyść Sprzedającego 

Proszę się nie tłumaczyć tym że to są jakieś algorytmy... Skoro ustawiam graniczną godzinę wysyłki tego samego dnia to proszę po tej godzinie ludziom nie pokazywać że paczka i tak będzie kolejnego dnia u nich

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@AR_Auto_Czesci sprawdziłam oferty na koncie, z którego piszesz i w zakładce dostawa jest informacja o wysyłce w ciągu 24h oraz że zazwyczaj wysyłasz zamówienia w ciągu 24h, ale przewidywany czas dostawy to środa, więc algorytm uwzględnia Twoją godzinę graniczną. 
Jeśli możesz wskazać ofertę, w której wyświetla się informacja o dostawie jutro to bardzo proszę o jej numer. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

AR_Auto_Czesci
#13 Ambasador#

@la_nika zerknij na moje ofert przykładowo o godzinie 15:20 będzie widoczne w dostawach inPost że dostawa kolejnego dnia 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@AR_Auto_Czesci sprawdziłam Twoje oferty i jest informacja "kup do 16:00 dostawa jutro". Czy mogę poprosić Cię o sprawdzenie czy jako godzinę graniczną masz podaną 15:00 czy 16:00? I jeśli to 15:00 to czy mogę poprosić Cię o przesłanie zrzutu ekranu, gdzie taka informacja jest widoczna? 

la_nika_0-1649165090820.png

 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

U mnie w ofertach w tej chwili widoczna jest dostawa na jutro, pomimo tego że mam ustawioną max godzinę 12:00.

oznacz moderatorów

ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

@ART_FOTO  napisał(a):

U mnie w ofertach w tej chwili widoczna jest dostawa na jutro, pomimo tego że mam ustawioną max godzinę 12:00.


@la_nika 

oznacz moderatorów

annas14-firma
#16 Inspirator#

@AR_Auto_Czesci Wystarczy że u jednego spedytora masz godzinę graniczną na 16:00 a u pozostałych 15:00. Do 16:00 Allegro będzie wyświetlać "dostawa jutro" niezależnie jaką metodę dostawy wybierze kupujący.

oznacz moderatorów

ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

U mnie kurier DPD godzina graniczna 10.00.Paczkomaty InPost 12.00 , a tuż przed 16:00 wyświetlało dostawa jutro.Ma się to nijak do rzeczywistości, bo nie ma fizycznie możliwości aby przesyłki wyszły po godzinach granicznych.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@ART_FOTO jest ważna zasada , algorytm bierze pod uwagę średni czas dostarczenia od momentu zakupu pomijając ustawione godziny graniczne  .Jeśli masz ustawioną godzinę graniczną na 12:00 to mija 12:00 i niech Cię ręka boska broni nadać  choć jedną paczkę  ,która wpłynęła po tej godzinie . Wiem ,że chesz dobrze , ale szkodzisz tym tylko sobie .

oznacz moderatorów

ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

@mdrogeria Dziwny ten ich algorytm.Procentowo 1/3 przesyłek dociera na drugi dzień z prostej przyczyny, większość zakupów dokonywanych jest grubo po godzinach granicznych, wieczorami i w weekendy.Pomimo to, pokazuje tak jak wyżej napisałem.

oznacz moderatorów