anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kilka słów współpracy allegro z DPD

kkowalczyk4
#10 Popularyzator#

Piszę tu bo chcę pokazać jak ALLEGRO MA [edycja] KOGOŚ KTO PŁACI IM NIE MAŁE PIENIĄDZE, DPD w usłudze Smart naliczyło opłatę za paletę , po reklamacji i wystawionej fakturze korygującej na allegro.pl w listopadzie 2020 myślałem że dostanę zwrot na rachunek, jednak tu zaczęły się schody, ALLEGRO OD POCZĄTKU ODPISUJE LAKONICZNIE ZWALA WINĘ NA DPD, WYMYŚLA A ŻE DOSTALI FAKTURĘ NIE NA TE DANE, KONSULTANCI PISZĄ GŁUPOTY O TYM ŻE PROSZĘ O CHWILE CIERPLIWOŚCI I TAK CO MIESIAC. Z DPD OD OPIEKUNA MAMY INFO ŻE FAKTURA KORYGUJĄCA ZOSTAŁA WYSTAWIONA NA ALLEGRO.PL w grudniu 2020 allegro.pl NADAL ŻE NIE MOGĄ ROZLICZYĆ BO NIE MAJĄ FAFTURY Z DPD ALBO ŻE JEST ONA  NA ZŁE DANE , LUDZIE.!!!!!!!!!!!! CO MNIE TO INTERESUJE OD WAS ALLERO.PL KUPIŁEM USŁUGĘ DOSTAWY NIE OD DPD, Z NIMI JAK MAM REKLAMACJĘ NIE MAM PROBLEMÓW, MOŻE ZADZWONICIE DO WASZEGO BENZJADZIEJNGO DZIAŁU KSIĘGOGOWŚCI : .

 Z DZIAŁU REKLAMCJI dpd

naliczonej opłaty do 28.10.2020 kwota to 135,61 przesyłka o numerze: 0000289571740W  decyzja DpD w przedmiotowej sprawie wystawiona: 30,11,2020. W GRUDNIU ZOSTAŁA WYSTAWIONA FAKTURA PRZEZ dpd powinniście się wstydzić za takie dziadostwo które robicie allegro.PL

 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@kkowalczyk4 Podaj mi proszę numer korespondencji mailowej, którą prowadziłeś z nami w tej sprawie oraz numer zamówienia, którego dotyczy ta przesyłka. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

kkowalczyk4
#10 Popularyzator#

prowadzona od 29 pażdziernika Odpowiedź na zgłoszenie nr "11762580" [ ref:_00D24aE05._5003V8hZnk:ref ] przesyłka o numerze: 0000289571740W zamówienie: 614c4dc2-05a7-11eb-9499-cf3407c2beb1

oznacz moderatorów

kkowalczyk4
#10 Popularyzator#

Opłata zwrócona dzięki , trochę to trwało i nie powinno tak być,

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@kkowalczyk4 Prawdopodobnie pomogło tylko to, że poruszyłeś sprawę publicznie 🙂

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@kkowalczyk4 Bardzo się cieszę, że udało się rozwiązać Twój problem - warto takie rzeczy zgłaszać na Gadane 🙂 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Nie tylko takie. Także ciągnące się w nieskończoność weryfikacje konta bankowego do wypłat i niespodziewane blokady wypłat już po pozytywnej weryfikacji. Dopiero po zgłoszeniu publicznym nagle wypłaty ruszają 🙂

AG czyni cuda.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@xyz96 Bo cały zespół Allegro Gadne ma magiczną moc, a podczas rekrutacji każdy przechodzi specjalny test z zaklęć i czarów! 😉

 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Tak, wiem o tym od dawna 🙂  Wiem też, że nawet bez testów i szkoleń z zaklęć dla czarownic, zgłoszenia na AG pomagałyby nagle w sposób cudowny. Podobnie było na publicznym CP 🙂

oznacz moderatorów

hiphopshoppl
#11 Animator#

Napisz proszę czy gdyby nie poruszył tej sprawy tutaj to tez była by ona załatwiona pomyślnie?

oznacz moderatorów