anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Klient nie może opłacić zamówienia.

Sidarek
#7 Wielbiciel#

Witam,

klient mi zgłosił, że wygrał parę licytacji u mnie. ale części z nich nie może opłacić. I rzeczywiście. Wygrał je, dostał maila o wygranej, ja dostałem maila o sprzedaży - a jak wejdę w listę asortyment  to widnieją one jako aktywne. Wchodząc w aukcję - jest ona zakończona.

Klient nie widzi ich w swoich kupionych, a ja TYLKO na liście ofert mam je jako aktywne. Coś się chyba przycięło...

Typowy błąd allegro... Proszę o interwencję.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

Sidarek
#7 Wielbiciel#

no a teraz widzę, że licytacja dalej trwa... Mimo że chwilę temu była zakończona. Co jest grane?

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Jak allegro ma awarie w czasie w którym kończą się aukcje to zwykle przedłużają je o 24 h i tak mogło być w tym przypadku.

oznacz moderatorów

Sidarek
#7 Wielbiciel#

no to fajnie, że ma awarie ale kupujący dostał maila, że wygrał aukcję - co za tym idzie ma dowód zakupu, jest zobowiązany zapłacić, i może opłacić poprzez wpłatę na konto. a drugi raz ktoś wylicytuje przedmiot i co zrobię? nie rozmnożę się ; )

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Sidarek abym mogła to zweryfikować potrzebuję numery ofert, których dotyczy ten problem. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Sidarek
#7 Wielbiciel#

12161480787, 12161475364, 12161473704, 12161472366. Telefonicznie rozmawiałem z jakimś z Waszych pracowników i sprawa jest w toku.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Sidarek dziękuję za odpowiedź! Poczekaj proszę na naszą wiadomość w sprawie nr 23521329. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów