anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
#8 Zapaleniec#

witam.

Mam problem z klientem który twierdzi że nie otrzymał paczki od kuriera DPD z zamawianym u mnie produktem.

W sledzeniu przesyłki widnieje ze przesyłka została doreczona.

Klient upiera sie ze jej nie dostał ani nikt z jego domowników, złożyłem zatem reklamacje w DPD klient musiał napisac oswiadczenie ze nic nie dostał i nie kwitował.

W odpowiedzi od firmy DPD przeczytałem ze po wnikliwej analizie stwierdzają ze paczka została doreczona pod wskazany adres. Natomiast w wyniku panującej epidemii koronawirusa nie maja obowiazku pobierać podpisu od na terminalu od odbiorcy,

Teraz pojawia się słowo przeciwko słowu, klient twierdzi ze paczki nie dostał, firma kurierska oficjalnie odpowiada ze tą paczkę mu doreczyła. Co mam zrobić ? zwrócić kientowi pieniadze? Nie widzi mi się oddawac kazdemu kupujacmu pieniedzy ktory powie od tak ze on nic nie dostał...

dodam ze chodzi o przedmiot za 3000zł .

co poradzicie w takiej sytuacji? osobiscie uważam ze kupujacy powinien zgłosic sprawe na policję.i niech wyjasniają gdzie jest paczka

pozdrawiam.

Highlighted

Odp.: Klient twierdzi ze nie dostał paczki

#8 Zapaleniec#

idz na policję to jedyne rozwiązanie.

Odpowiedz
Ładowanie...

#7 Wielbiciel#

Kwota to 150 zł, nie wiem czy policja w ogóle ruszy taką sprawę. Natomiast dla mnie to nadal jest 150 złotych, które w tym momencie straciłem.

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#8 Zapaleniec#

datego dla mnie ten kraj jak i allegro jest chore,

Tak się mówi i zacheca klientów zeby kupowali przez internet ze technika idzie do przodu itd, a z drugiej strony przepisy kompletnie nie regulują pewnych kwestii chocby teraz w dobie KORONAŚCIEMY ze kurier nie musi brac podpisu od odbiorcy....

ty zostałes bez paczki i pieniedzy i w sumie nic nie mozesz po za policją. a allegro znajac zycie kazało by sprzedawcy sie bujac i oddac ci kase albo produkt pomimo tego ze ten ma potwierdzenie doreczenia paczki do Ciebie bo klient musi byc zadowolony i wrocic na allegro po kolejne zakupy...

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#12 Orędownik#

@balcerki06 Możesz skontaktować się z nimi poprzez prawnika. W przypadku takiej spychologii, nic tak nie motywuje ludzi do wyjaśnienia sprawy, jak papier z pieczątką kancelarii prawnej😏

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#7 Wielbiciel#

I zapłacić za to więcej, niż kosztowała moja paczka? Jaki to ma sens?

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#12 Orędownik#

@balcerki06 "W imię zasad..."😏

Jeśli Ty nic nie zrobisz, i ten po Tobie i ten przed Tobą, to wszystkim będą tak się włamywać między pośladki bez wazeliny, bo będą się czuli bezkarni.

Odpowiedz
Ładowanie...