anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Klient zgłosił zwrot i zwrócił uszkodzony towar

kmdm
#10 Popularyzator#

11.jpg111.jpgWitam 1111.jpg

oznacz moderatorów
44 ODPOWIEDZI 44

xyz96
#21 Demiurg#

@kmdm 

Każdy zdobywa szacunek jak chce, nikt nikomu nie może dyktować, jak go zdobywać. Ja nie narzekam. Na szacunek niewielkiej grupy sprzedawców stale okupujących to forum nie liczę.

Sprzedawcy nie lubią gdy się skutecznie pomaga kupującym. Nie odpowiadają Ci Wiadomości, zmień kanał i słuchaj Faktów 🙂 Również pozdrawiam.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

"Póki co, wystarczy mi szacunek tych, którym udało mi się pomóc i którzy zaznaczyli to jako rozwiązanie swojego problemu, a jest ich tu około półtora tysiąca."

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@msniezek 

On będzie mnie zaczepiał i prowokował zawsze, taką ma naturę. On zawsze będzie próbował wszczynać awantury na AG.

oznacz moderatorów

DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

Knowhere No i widzisz, Już się zaczęło: "plose pani a on sie psezywa!" 🤣

oznacz moderatorów

DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

kmdm Zostaw. To inny świat. Bo zaraz nerwy mu puszczą, napisze z rozpędu więcej niż chce i znów moderator będzie się głowił, jak usunąć połowę postów z wątku.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@DECO-MASTER Słusznie, jeśli będziecie znowu zamieniać zwykły wątek w wątek o mnie, to tak się stanie.

oznacz moderatorów

DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

xyz96 Sam to robisz.

Miłego wieczoru. 😁

oznacz moderatorów

kmdm
#10 Popularyzator#

@xyz96  tylko Ty sam się wywołujesz żebyś był najważniejszy , czasami trochę odpuść , ja odpuszczam ale dalej się modlę , pozdrawiam 🙂

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@kmdm Tak najważniejsza i....się nie myli.🤣 Lat przybywa a niektórzy pozostali w "okopach".👹

oznacz moderatorów

DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

kmdm Może teraz to ja się czepiam. Jest chyba najważniejszy. Z powodu wstydliwych dla niego wpisów, usunięto posty użytkowników.

I nie szukali zaczepki, sami byli zaatakowni. Ale teraz wiem jakich używa argumentów, aby zostały usunięte.

Jak wspomniałem: zaraz napisze coś, czego nie chce napisać i tak się stało.

Są screeny. 😉

Bądźcie delikatni, bo się "poskarży dla pani" i będziemy stać w kącie. 🤣

oznacz moderatorów

Alligator_pl_
#9 Pomysłodawca#

Jeżeli nie potrafisz merytorycznie odnieść się do problemu to się nie wypowiadaj .  Wprowadzasz w błąd forumowiczów podając nieprawdziwe informacje. 

Pomagaj , nie wkur....aj

oznacz moderatorów

Client:63686105
#7 Wielbiciel#

No to coś Ci się marna osóbko pomyliło bo to jest właśnie forum dla sprzedawców i po to zostało stworzone aby sprzedawcy mogli się wymieniać radami. Jak chcesz udawać znawcę to idź na podforum dla kupujących i im doradzaj. Odezwij się do mnie, polecę Ci dobrego terapeutę bo jak czytam Twoje wypociny to robi mi się przykro. W życiu codziennym też wchodzisz tam gdzie nie jesteś mile widziany? czy po prostu tutaj sobie odreagowujesz? Nikt Cię tutaj nie traktuje na poważnie, nie ważne co sobie wmówisz, tak samo jak nikt Cię tutaj mile nie widzi bo wprowadzasz zamęt i często dajesz nieprawdziwe informacje. Mimo wszystko trzymam kciuki, okres pandemii jest ciężki dla każdego, przewietrz się, poznawaj ludzi i zajmij się swoim życiem, a wyjdzie Ci na dobre. Pozdrawiam Cię i bez ironii zastanów się na poważnie nad pomocą o której pisałem wyżej.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:63686105 

To do mnie? Marnej osóbki to poszukaj sobie wśród swoich bliskich, zamiast obrażać innych na forum. To jest dział dla sprzedających, ale tutaj mogą się wypowiadać wszyscy, to nie jest zamknięte forum sprzedawców. Idź do działu dla kupujących i zobacz, że 99% osób udzielających tam porad to sprzedawcy, którzy często doradzają tak, aby zaszkodzić. Swojego terapeutę też najlepiej polecaj swoim bliskim. Wchodzę gdzie chcę i nie interesuje mnie, czy sprzedawcy mnie mile czy niemile widzą i jak mnie traktują, a na twojej opinii zależy mi najmniej, bo na pierwszy rzut oka widać, że brak ci kultury.  I nie interesuj się moim życiem  codziennym. Nie będziesz mi wskazywał, gdzie mogę, a gdzie nie mogę wchodzić i nie ty decydujesz, czy pisane przeze mnie informacje są prawdziwe. Najczęściej są zgodne z prawem i regulaminem Allegro, a że nie podobają się sprzedawcom, bo często działają na korzyść kupujących, mało mnie interesuje.

oznacz moderatorów

_Likos_
#20 Guru#

 @kmdm  @xyz96  zapomniał/a tylko dodać że ma prawo zamek przetestować tak jak mógłby to zrobić w sklepie stacjonarnym.

Zaden sklep stacjonarny nie zezwala na montaż /odrapywanie/obtłukiwanie/niszczenie powłoki lakierniczej. Wszystkie te czynności zmniejszają wartośc produktu. Pomijajac walory estetyczne powłoka lakiernicza zebezpiecza przed korozją.

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@_Likos_ nie zdziw się, jak zaraz usłyszymy, że klient ma prawo przyjść do sklepu ze swoimi drzwiami w garści i montować do nich testowo zamek :):):)

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@mikeza 😁

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Alligator_pl_
#9 Pomysłodawca#

Zwróć całość i zapomnij jak najszybciej o tym zwrocie to będzie najlepsze wyjście . Szkoda twoich nerwów i niepotrzebnej przepychanki z "klientem"  Tylko ty na tym stracisz .   Na allegro gadane pomocy nie uzyskasz . Na pewno nie od samozwańczego moderatora który zamiast pomagać to szkodzi . 

oznacz moderatorów

kmdm
#10 Popularyzator#

@Alligator_pl_  i chyba tez tak zrobię , chociaż teraz musze poczekać na reakcję klienta bo napisałem do niego o tej sytuacji .

A jeżeli chodzi o @xyz96  to zaczynając ten temat prawie się modliłem żeby tylko nic nie napisał  🙂

ale widocznie jestem słabej wiary

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@kmdm Podsumowując ( szkoda Twoich dżuli na nerwy 🙂  )

1. Klient ma prawno testować w takim zakresie jakby zrobił to w sklepie stacjonarmym. Zapomniał o tym wspomnieć  @xyz96 , wspomnieli @gierland i @_Likos_ 

2. Dobra rada @gierland aby znaleźć podobny na Allegro czy innym Oxx i oddać różnicę.

3. Tak jak pisał @zamki-klamki napisz że powinny być instalowane przez fachowców.

4. Uszkodzenia zewnętrzne to pikuś - sprawdź czy nie ma wewnętrznych!

5. Nega pewnie i tak nie unikniesz. Ale odpowiadaj na wiadomości Kupującego tak ab y Allegro nie zarzuciło Ci olewania sprawy.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów