anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kod EAN - jak sprawdzić które aukcje nie mają

mbutpl
#10 Popularyzator#

Dzień dobry

Mam problem - w statystykach konta pokazuje mi, że dla 97% produktów mam dodany kod EAN - jak sprawdzić, w których produktach kod się nie przeniósł i go nie ma :(. Klikanie pojedyncze przy ponad 300 ofertach średnio mi się uśmiecha.  Może ktoś wie jak, a ja coś przegapiłem i nie wiem gdzie to znaleźć.

Od razu dodam, że w zakładce powiąż oferty z produktami lub w zakładce uzupełnij parametry nic nie mam.

Dzięki za pomoc

Pozdrawiam

 

oznacz moderatorów
18 ODPOWIEDZI 18

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

mbutpl
#10 Popularyzator#

@Kaliope_Brzeg- dziękuje za chęci, ale jak wspomniałem w pierwszym poście zarówno tam jak i w powiąż oferty wszystko mam na zero tzn. brak parametrów do uzupełnienia 😞

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@mbutpl  Kurczę, dziwne bo u mnie wyświetla tam brakujące EANy. Tak to jest jak się czyta po łebkach 😂

_____________
Kama
oznacz moderatorów

mbutpl
#10 Popularyzator#

@Kaliope_Brzegniestety, u mnie nic, a co gorsza - u siebie na sklepie dam radę to wyfiltrować i wiem że tam mam dodane wszystkie EAN, dlatego tutaj może się coś nie przeniosło i chciałem to wychwycić, ale na pewno nie w ten sposób, że będę edytował wszystkie 300 ofert żeby sprawdzić, w których 10 brakuje EAN :(, aż tak mi na tym nie zależy 🙂

oznacz moderatorów

7YP6K
#12 Orędownik#

@mbutpl Allegro nie ma takiego narzędzia. Jeśli miałbym coś doradzić to założyć próbne konto w baselinkerze i tam po imporcie aukcji będziesz mógł odfiltrować po eanie oferty.  

oznacz moderatorów

mbutpl
#10 Popularyzator#

@7YP6K  Dzięki za odpowiedź - myślałem, że skoro mają to w statystykach, to może ja nie widzę a jest sposób na wysortowanie na Allegro.

Chyba faktycznie najszybciej będzie na baselinkerze 🙂

oznacz moderatorów

7YP6K
#12 Orędownik#

@mbutpl Sprawdź jeszcze tutaj czy coś masz do uzupełnienia?  https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/powiaz-oferty-z-produktami

oznacz moderatorów

mbutpl
#10 Popularyzator#

@7YP6K  dziękuje - to już sprawdzałem - wspominałem w pierwszym poście - ale wiadomo mogło umknąć

Problem już rozwiązałem faktycznie poprzez baselinkera - znalazłem dokładnie 10 produktów, w których nie mam zaczytanego EAN - może jakiś problem wystąpił przy wystawianiu - wystawiam ze sklepu postawionego na presta - poprzez x13 - zwłaszcza, że te 10 EAN były w różnych kombinacjach ( rozmiarach ) produktów, a nie tylko w jednym.
Pozdrawiam

 

oznacz moderatorów

7YP6K
#12 Orędownik#

@mbutpl Faktycznie przeoczyłem, skupiłem się na tym, że wysyłali Ci linki do uzupełnienia parametrów. Wybacz. 

oznacz moderatorów

mbutpl
#10 Popularyzator#

@7YP6K  spokojnie - luzik 🙂 - masz wybaczone 🙂

Dzięki jeszcze raz w sumie za rozwiązanie problemu.
Pozdrawiam

 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@mbutpl Tutaj https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/moje-oferty pod filtrami masz taką belkę z napisem "Twoje oferty połączone z produktem - XX%. Tak trzymaj!". Klikasz w to (rozwiną się dodatkowe opcje) i wtedy poniżej po prawej masz pomarańczowy przycisk "filtruj oferty". Po kliknięciu w niego na liście poniżej zostaną tylko oferty bez powiązania z produktem. To wolniejsza wersja.

Szybsza wersja https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/moje-oferty?hasProduct=false&statuses=ACTIVE

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

mbutpl
#10 Popularyzator#

@Knowhere- niestety, ja sprzedaję produkty, które na razie - chyba - nie zostały zestandaryzowane ( chyba tak się to pisze 🙂 przez Allegro i żaden z produktów, które wystawiam nie jest połączony z produktem i takiej belki niestety nie mam - uprzedzając pytania nawet po rozwinięciu filtrów taka belka u mnie się nie pojawia 😞

 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@mbutpl Edytowałem swojego posta i dodałem linka, który od razu robi to, co opisałem.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

mbutpl
#10 Popularyzator#

@Knowheredziękuje za pomoc - niestety to nadal nie rozwiązuje problemu - jak się okazało około 60 produktów jednak mam powiązanych - o czym nawet nie wiedziałem 🙂 , ale prawie 250 nadal nie powiązanych, a jak wspomniałem w pierwszym poście pokazuje mi że dla 97% mam dodany kod EAN.

Czyli zakładając na okrągło 300 ofert w jakichś 10 brakuje mi kodu EAN i nie wiem jak to znaleźć 😞

 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@mbutpl Serio nie masz u siebie czegoś takiego?

ean.png

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

mbutpl
#10 Popularyzator#

@Knowherepodejrzewam że to od kategorii w której wystawiasz zależy

U mnie wygląda to następująco ;(allegrobezfiltra.jpg

oznacz moderatorów

7YP6K
#12 Orędownik#

@Knowhere Jeśli wystawia w kategoriach, w których nie jest wymagane połączenie to mu nie pokaże tych wykresów. 

A tu nie chodzi o połączenie ofert z produktem tylko o odfiltrowanie ofert, które nie mają wpisanego EAN'u.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@mbutpl Gdy u siebie po prawej wybieram filtr "połączenie z produktem > wszystkie niepołączone", to wyświetla mi tylko te oferty, w których nie mam dodanego EAN-u.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów