anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kod EAN, skąd wziąć kod EAN do szali własnej roboty?

MAMY ROZWIĄZANIE!
DOHEWOJ
#7 Wielbiciel#

Skąd wziąć kod EAN dla szali, apaszek i sukienek jedwabnych, które sama szyję i maluję?

oznacz moderatorów
25 ODPOWIEDZI 25
pinsplash
#21 Demiurg#

@DOHEWOJ  Allegro współpracuje z firmą która ( za pieniążki) ci to może wydrukowac...

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
DOHEWOJ
#7 Wielbiciel#

Aaaa, za pieniążki?!? Fajnie 🙄
Co to za firma i gdzie jej szukać?
Czy ten EAN jest konieczny?

 

oznacz moderatorów
terazauto
#13 Ambasador#

@DOHEWOJ GS1 się nazywają.

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@DOHEWOJ Była wcześniej jakaś promocja, gdzie do 10 kodów EAN kosztowało ~270 zł brutto rocznie, ale widzę że już się skończyła, bo strona https://www.gs1pl.org/sprzedaz-na-allegro wyparowała z Sieci (więc cholera wie o ile mogły skoczyć ceny).
Ale wiesz, na upartego możesz wrzucić EAN z margaryny znalezionej w lodówce😁

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Kody już są obowiązkowe do wszystkich produktów????

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@Knowhere pod warunkiem, że tej margaryny nikt nigdy na Allegro nie sprzedawał😁

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Ta margaryna się przyjęła.🤣

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@LEW433 to nie musi być margaryna, ale coś czego nie ma w bazie produktów Allegro😁 Dlatego ta baza jest niewiarygodna, bo ludzie muszą kombinować😁

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Nie dawno pani moderator pisała że nie jest potrzebny EAN do wszystkich produktów.A margaryna to taki "symbol".

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@konto zamknięte No raczej nie inaczej😛

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@Knowhere twoja ekwilibrystyka słowna robi wrażenie😜

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@konto zamknięte O ile pamiętam, to to powiedzonko po raz pierwszy usłyszałem w MON-ie😁

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@Knowhere w Orzyszu???😁

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Nie, aż tam mnie nie wywiało😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
sonia74
#9 Pomysłodawca#

Te "EANY" to jakieś totalne nieporozumienie! Ludziska wpisują "kradzione" eany z innych produktów i efekt taki, że wpisuję numery autentyczne z  z pudełek przedmiotu, a Allegro mi ich nie zalicza twierdząc, że są one przypisane do innego przedmiotu.

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@Knowhere swoją drogą, warto by było dokładniej zbadać powiązania tej firmy z Allegro...  Jak dla mnie bowiem wymóg EAN finalnie do każdego produktu, nawet takiego na jaki producent go nie nadaje, lub jest np. konfekcjonowany i taka ścisła współpraca za grubą kasę z konkretną firmą, śmierdzi, aż za bardzo. Ja ostatnio jak wznawiałem zakończone na czas urlopu aukcje, to nagle z wymaganych teoretycznie 1% EAN, musiałem finalnie uzupełnić go w ponad 40% przypadków. Natomiast produkty, do których już nie miałem cierpliwości, pozostały niewystawione na Allegro. Tak sobie polepszają tymi wymogami 😉

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Jeśli chce Ci się tracić czas, to szukaj powiązań między podmiotami. Ja, na szybkiego, znalazłem jedynie taki artykuł https://www.kodinnowacji.pl/wyniki-konkursu

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
bride-studio
#7 Wielbiciel#

To wygląda, że ktoś wpadł na pomysł zrobienia biznesu na zmuszeniu sprzedawców aby kupować EANy od firmy, która prawdopodobnie ma bardzo bliskie powiązania z Allegro, albo należy do właściciela Allegro. Nie wystawią aukcji jak nie wykupią EANów. Najpierw się sprzedawały Smarty kupującym jak już wszyscy wykupili to trzeba wciskać coś innego.

oznacz moderatorów
Janirka
#12 Orędownik#

@Knowhere @DOHEWOJ Dla nowych uczestników nie pobiera się opłaty rejestracyjnej do 10 kodów (można pobrać tylko jedną pulę do 10 kodów). Za to pobiera się opłatę roczną 136 zł brutto (przy przychodach netto do 2 mln). Pełny cennik jest tutaj: https://www.gs1pl.org/cennik#op%C5%82aty-rejestracyjne

🙂

_______
Kamila
oznacz moderatorów