anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kolejne problemy inpost - Dzisiaj

Philkam__monety
#9 Pomysłodawca#

Błąd 500

Oj, ten link prowadzi do pustej skrytki...

Bez paniki!

Użyj poniższego przycisku, aby powrócić
do strony głównej.

 

Tylko ja mam problem? 😉

oznacz moderatorów
35 ODPOWIEDZI 35

mdrogeria
#21 Demiurg#

Beforya-Paris mialeś kiedykolwiek problemy z systemem Poczty ?, ostatnio poprawiło się i w doręczeniach . 

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@mdrogeria podejrzewam, że ilość nadawanych za pośrednictwem PP przesyłek, spadła im od marca lekko licząc o jakieś 30, a może i więcej procent. Więc siłą rzeczy, poprawiła się szybkość doręczeń 😉

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

tu się z Tobą zgodzę , u mnie spadek na pewno przekracza 50% na korzyść Inpost . Zrobiły to podwyżki , ale podejrzewam celowe dzialanie Poczty .

oznacz moderatorów

al-max2016
#9 Pomysłodawca#

mdrogeria w sumie punktów odbioru też jest dużo dostępnych

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

al-max2016 jak Brzusce chlasną obroty w końcu zainteresuje się problemem 

oznacz moderatorów

Beforya-Paris
#9 Pomysłodawca#

Pamiętam jak był na wywiadzie u Wieczorka. Jakie to wszystko **piiip**iste , rozwojowe itp itd. A tu już od tygodnia jakieś cuda się dzieją i zero jakiejkolwiek poprawy tylko gorzej i gorzej.

oznacz moderatorów

al-max2016
#9 Pomysłodawca#

my wysyłany dużo pocztą tj. pocztexem24 i paczki dochodzą na czas a jak jest spóźnienie to piszemy reklamację i praktycznie każda jest uznana i zwrot kosztów dostawy x2 

oznacz moderatorów

marcinvol
#10 Popularyzator#

Nie ma tragedii od 6.30 po wielu bólach udało mi się wygeneraować ii wydrukować 1 ( słownie jedną) etykietę..... tak mniej więcej do 7 to stronka się nawet otwierała teraz to już nawet się nie ładuje strona

oznacz moderatorów

Janirka
#12 Orędownik#

To chyba ogólna awaria Inpostu... Tydzień temu gdy zaczęły się pierwsze problemy, MP nie działał nam wcale ale tyłek ratował nam Baselinker. Dziś już nie ma szans przygotować/wydrukować etykiet ani przez Baselinkera, ani przez Furgonetkę, ani przez MP. Cudownie! Tydzień czasu... MP nie działa totalnie. Mieli się strona a później nie ma nic. Żadnego komunikatu, żadnego "uzyskiwanie dostępu"... Czy ktoś się tym wreszcie zajmie?!

_______
Kamila
oznacz moderatorów

al-max2016
#9 Pomysłodawca#

Chyba zaskoczyło. Widać paczki

oznacz moderatorów

czary2mary
#8 Zapaleniec#

U mnie zniknęły wygenerowane przesyłki Smart... teraz mogę je od nowa wygenerować za 8,99... brak słów.....

Podobno Allegro ma 2400 pracowników....Jak widać są tak bardzo zapracowani że żaden nie ma czasu nawet dwóch słów napisać na temat. Najpewniej opracowują najnowszą strategię pobierania prowizji od zwrotów nieodebranych paczek pobrani-owych które trzeba dodatkowo opłacać Poczcie Polskiej czy firmą kurierskim ...

oznacz moderatorów

Beforya-Paris
#9 Pomysłodawca#

Tak w zdzieraniu kasy są najlepsi.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

czary2mary na nie wygodne tematy nie odpisują . W innych nowszych postach wypowiedzi pracowników się pojawiają .😁

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

ruszyło , ale mocno muli , ciekawe co nas czeka w poniedziałek po planowanym serwisie na weekend ??

oznacz moderatorów

magdaw78
#7 Wielbiciel#

dziś problem ze sledzeniem przesyłek inpost 😞

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Ręce opadają .............dobrze ,że tyko ręce 😀

oznacz moderatorów