anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kolejne pytanie o prowizję od kosztów wysyłki

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

Mam dzisiaj klienta który od rana kupuje sobie książki i do każdej wypełnia FOD. Co ciekawe za każdym razem wybiera inny sposób dostawy . A to list polecony,  do innej Allegro kurier48,  do kolejnej Allegro Mini kurier Inpost i tak 6 razy. Na koniec robi jedną zbiorczą wpłatę za 6 książek wybierając ostatecznie paczkomat 🙂  I teraz mnie zastanawia jak to będzie gdy prowizja od kosztów wysyłki wejdzie w życie . Będę musiała zapłacić prowizję od wszystkich tych 5 wysyłek, których przecież nie zrealizuję czy jakoś Allegro mi to zwróci ?  🙂

_____________
Kama
oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

TomBanknoter
#14 Krzewiciel#

Z tego co kiedyś przedstawiciele Allegro tu pisali wynikało, że sami nie mają pojęcia. Ale może od tego czasu ktoś to przeanalizował?

Takie sytuacje z wypełnianiem osobnego FOD do każdego zakupu nie należą do rzadkości. I pół biedy, jeśli klient na koniec zrobi sumaryczne podliczenie i jedną wpłatę przez Allegro. Bo jeśli wpłaci na konto, to pozamiatane - zabulimy za bezdurno od każdej sztuki.

oznacz moderatorów

TATLOK
#15 Entuzjasta#

Dlatego min. z powodów,o których wspominasz zrezygnowałem z opcji przelewów jak i "za pobraniem" jakiś czas temu. Pozostawiłem tylko Allegro Finanse, owszem czasami jakieś grażynex z uporem maniaka żąda numeru konta, wówczas grzecznie tłumacze, że takie metody jak przelew to przeżytek ubiegłego wieku i wysyłam linki do pomocy Allegro jak zapłacić za zakupy. 

oznacz moderatorów