anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kolejne zmiany, znowu trzeba sprawdzać, na którym koncie jestem zalogowany

__RPM_
#14 Krzewiciel#

Dziś oczom nie wierzę. Posypało się wszystko. Wchodzę z jednego konta. Patrzę zmiany. Znowu trzeba sprawdzać na którym koncie jestem zalogowany! Cholera. Wchodzę na zakładkę Sprzedane. Nie mam nic. Jak to nie mam? Gdy sprzedawałem kilkanaście. Dość już tej kpiny z użytkowników. Sprawdzam  znowu konto. Jestem zalogowany na innym koncie i to na allegro-dno-lokalne, na którym nic nie sprzedaję.

 

Wy tam macie jakiegoś kreta który ryje pod wami. Celowo chce zaniżyć ceny akcji przed wejściem na giełdę. Dokonać oszustwa moim kosztem.

 

 

oznacz moderatorów
41 ODPOWIEDZI 41

Knowhere
#21 Demiurg#

@DarkStoorM No bo temu gamoniowi, który w allegro odpowiada za UI/UX, najwidoczniej obce jest pojęcie pamięci mięśniowej.
W allegro jest podejście typu "przyzwyczaicie się, zobaczycie, za jakiś czas nie będziecie wyobrażali sobie allegro bez tego... a wtedy znowu to zmienimy, żebyście za bardzo się nie przyzwyczajali😈".

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

__RPM_
#14 Krzewiciel#

@Knowhere  Po kliknięciu na stronie głównej lub na jakiejś aukcji traci się menu boczne. Zostaje tylko te rozwijane od góry, z którego zniknęła możliwość wejścia na własne aukcje. Na dowód wstawiłem screenshota. Po tym jak straciłem wiele nerwów i niemal spóźniłem się do pracy zostało to naprawione w menu górnym rozwijanym. Pomogła też moderatorka z tego Forum która podała link.

Co ciekawe w międzyczasie dostałem expresem, jak nie w allegro, taką odpowiedź na zgłoszenie od Pomocy:

"Rozumiem, że chodzi o dostęp do ofert z poziomu aplikacji?


Obecnie dla kont prywatnych jedyną możliwością nadzorowania ofert wystawionych w ramach zwykłego Allegro jest zarządzanie nimi z poziomu strony w przeglądarce, na desktopie (komputerze). Mobilnie będzie Pan zawsze kierowany do ofert Allegro Lokalnie.


Pozdrawiam
[edycja]
Zespół Allegro"

 

To pokazuje kierunek do którego niestety zmierza allegro.

 

oznacz moderatorów