anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kolejne zmiany, znowu trzeba sprawdzać, na którym koncie jestem zalogowany

__RPM_
#14 Krzewiciel#

Dziś oczom nie wierzę. Posypało się wszystko. Wchodzę z jednego konta. Patrzę zmiany. Znowu trzeba sprawdzać na którym koncie jestem zalogowany! Cholera. Wchodzę na zakładkę Sprzedane. Nie mam nic. Jak to nie mam? Gdy sprzedawałem kilkanaście. Dość już tej kpiny z użytkowników. Sprawdzam  znowu konto. Jestem zalogowany na innym koncie i to na allegro-dno-lokalne, na którym nic nie sprzedaję.

 

Wy tam macie jakiegoś kreta który ryje pod wami. Celowo chce zaniżyć ceny akcji przed wejściem na giełdę. Dokonać oszustwa moim kosztem.

 

 

oznacz moderatorów
41 ODPOWIEDZI 41

e_zwolka12
#1 Nowicjusz#

Dlaczego w zakładce sprzedaz nie mam zamówień od kupujących na normalnym allegro? Widnieje tylko allegro lokalnie

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

JEJ sytuacja jest BARDZO prosta allegro znowu oszukuje , machloi i kombinuje - naszym kosztem , naszym czasem i nerwami : ALE POCO ? ! ? ! ? już wyjaśniam . 

Sprzedający omijają Allegro Lokalnie z daleka , jak więc ZMUSIĆ ich do logowania się w Allegro Lokalnie ??? A no właśnie TAK - znika zakładka i musisz wejść na to badziewie ( zaLOGOWAĆ się i zaAKCEPTOWAĆ ryg.)  by wrócić  zaraz z powrotem na Allegro . OOOOO JAKI SUKCES !!! Wszyscy ( prawie ) wszyscy allegrowicze mają już konta na AlleBADZIEWIElokolnie . BRAWO BRAWO i co kur... da się 😉 

A my wszyscy razem na cześć allegrooo : hip-hip BEEEEEEEEEEEEEE   

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Jest, tylko trzeba wchodzić okrężną drogą, takie "ułatwienie" wprowadzone cichaczem 🙂

https://spolecznosc.allegro.pl/t5/pocz%C4%85tkuj%C4%85cy-sprzedawcy/brak-zakladki-moje-oferty/m-p/94...

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

* to nie jest rozwiązanie !  Logowanie się do Lokalnie bo oto IM chodziło .  

Ale JA mam na to sposób : w zakładkach zrobiłem sobie skrót : 

https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/moje-oferty

i po kłopocie . Zawsze klikam na tą ikonkę , he he 

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@xyz96  Ja nie wiem czy oni nie potrzebują podbić statystyk wejść i sprzedaży na Lokalnie (które delikatnie mówiąc nie zachwyca) przed wejściem na giełdę. Aby pokazac jaki to sukces.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

OCZYWIŚCIE że TAK * wszystko co się dzieje to podbijanie ceny AUKCJI przez generowanie sztucznego RUCHU . Ale osobiście zgłoszę to do KNF -u bo to oszustwo !

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@__RPM_ Tak, edytowałam tytuł, aby inni użytkownicy wiedzieli, czego dotyczy ten wątek. Przyjęłam Twoją opinię i przekazałam ją do zespołu odpowiedzialnego za przygotowanie tej zmiany, ale nie będziemy tolerować tutaj obrażania kogokolwiek, również nas - zespołu Allegro Gadane. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

__RPM_
#14 Krzewiciel#

Tytuł był odpowiedni. Ja nie będę tolerować kpin z Waszej strony. Jeśli do jutra nie odzyskam dostępu do moich licytacji zgłaszam organom ścigania.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@__RPM_ Panel moja sprzedaż wciąż jest dostępny w zakładce Mojoferty.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

__RPM_
#14 Krzewiciel#

@_HolaOla_  Świetnie! Od dziś mam wchodzić na swoje aukcje przez jakiś ukryty link, jakby był nie legalny.

 

Pomijam ze na Win XP i Google Chrome zakładka Moje oferty nie wyświetla się. Trzeba użyć innego sprzętu/przeglądarki. Już o tym pisałem.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@__RPM_ Ta zakładka jest cały czas w tym samym miejscu i nie jest ukrywana. Jeśli chodzi natomiast o przeglądarki, spróbuj proszę wyczyścić pliki cookies i pamięć podręczną, a następnie daj znać, czy problem jest nadal aktualny. Nie odnotowaliśmy żadnych problemów technicznych po naszej stronie w tej kwestii. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

__RPM_
#14 Krzewiciel#

"Moje oferty" jest ukryte, ponieważ nie można do nich dotrzeć z zakładki Sprzedaż. Mogę wejść tylko do allegro lokalnie. Aukcje mam wystawione natomiast na zwykłym allegro. Tym samym mogę wejść do "Moje oferty" tylko z owego tajnego linku.

 

Nie tłumacz mi proszę, że czarne jest białe, bo to nie pora na zabawę w kotka i myszkę.Zrzut allegro.jpg

 

oznacz moderatorów

msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

@__RPM_ podaj może numer wersji przeglądarki, z której korzystasz. Jasne jest, że Allegro się rozwija, technologia się zmienia i w niektórych przypadkach starsze przeglądarki nie pokazują wszystkiego. Rzeczywiście, płyt DVD nie da się odtwarzać na magnetowidach i wątpię, żeby wydawcy płyt DVD przyjmowali takie reklamacje.

Natomiast jeżeli korzystasz ze stosunkowo świeżej wersji Chrome i nadal coś nie działa, numer wersji pomoże nam to naprawić.

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów

msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

Dla porządku - Firefox 81.0:

msniezek_0-1601485002902.png

 

Chrome 85.0.4183.121:

screenshot-allegro.pl-2020.09.30-18_56_58.png

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Na pewno jest 'inaczej" a czy dobrze ....nie wiem.

oznacz moderatorów

msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

@LEW433 i to Cię odróżnia od wielu w tym wątku, którzy już wiedzą 🙂

Ale mi bardziej zależało, żeby pokazać, że nie, nie usunęliśmy linków do zakładek w Allegro, zostawiając tylko linki do zakładek w Allegro Lokalnie (to byłby jakiś dziwaczny ruch) - a jeżeli ktoś ich nie widzi, to albo korzysta z bardzo starego sprzętu/przeglądarki, albo jest jakiś błąd, który oczywiście naprawimy.

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Oczywiście nie zmienia to faktu brak twojego obiektywizmu.😁

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@msniezek Pewnie Cię zaskoczę, Maćku, ale u zwykłych, szarych użytkowników to menu wygląda tak (niezależnie od używanej przeglądarki).

menu.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Może gdy logujesz się z allegrowego intranetu, to masz dostęp do pełnej wersji (z internetu, jak widać, niestety nie). A później efekty są np. takie https://spolecznosc.allegro.pl/t5/dyskusje-kupuj%C4%85cych/nowe-powiadomienie-nie-do-odznaczenia-w-n...

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@msniezek Jakaś wypowiedź w tej kwestii?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów