anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kolejny problem nowego WzA - kurier DPD - brak protokołu nadania i kłopot z formatem listu

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

Dzisiaj przy nadaniu kurierem DPD nie wygenerował się protokół nadań, tylko sam list przewozowy. Dodatkowo mimo ustawionego wydruku w formacie A6, etykieta do pobrania i wydrukowania w formacie A4.

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@medalik_2009 czy mogę poprosić Cię o numer zamówienia, którego to dotyczy? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@la_nika 4a19e4d1-ba25-11ec-8c2f-11fc4978b842

Na drugim naszym koncie było ok przy zamówieniu wysyłanym 5 min. później, więc stawiam na awarię.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@medalik_2009 dziękuję! Czy możesz jeszcze wskazać, login konta na którym wystąpił problem z tym zamówieniem? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@la_nika 
AGD-RTV-IT

oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@la_nika kolejne zamówienie z tego samego konta miało już wygenerowany protokół i właściwy format wydruku.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@medalik_2009 dziękuję za informację! Sprawdziliśmy to i odnośnie formatu możesz zmienić A6 lub A4 w ustawieniach i pobrać etykietę ponownie w takim formacie, w jakim wybierzesz. 
Widzę, że przesyłka jest już w drodze, więc to tak na przyszłość. 
Odnośnie protokołu to widzimy go do pobrania czy możesz upewnić się, że wciąż nie masz możliwości pobrania? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@la_nika a jak mam ponownie pobrać dokumenty (w tym protokół) do nadanej już przesyłki?

Przy okazji tej przesyłki zauważyłem jednak kolejny i-diot-yzm w Waszej prezentacji trackingu. Możesz mi powiedzieć jakim cudem pokazujecie nam i zapewne Kupującemu, status "wydana do doręczenia", przesyłki nadanej dzisiaj na drugi koniec Polski?

dpd status allegro.jpeg

"Trochę" to się gryzie ze stanem faktycznym:

dpd real.jpeg

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@medalik_2009 Do nadanej przesyłki dokumenty pobierzesz w Szczegółach zamówienia w sekcji Przesyłka. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@ko_alka a mogłabyś nie opowiadać bzdur, szczególnie mając screen wrzucony wiadomość wcześniej. jeszcze raz go wrzucę i pokaż mi w którym miejscu w sekcji przesyłka mam te dokumenty do pobrania...

dpd status allegro.jpeg

To nie jest stare, dobre i funkcjonalne WzA, tylko bezużyteczne guano, udające system do obsługi nadawania przesyłek.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@medalik_2009 Nie widzisz opcji pobrania dokumentów tylko w przypadku tej jednej przesyłki czy wszystkich na Twoim koncie? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@ko_alka wszystkie. Niezależnie czy DPD czy Poczta Polska. Nie ma opcji przy żadnej* nadanej pobrania dokumentów.

*sprawdziłem 7 czy 8 takich nadań

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@medalik_2009 u mnie też nie ma

a wcześniej była taka możliwość

oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@RED pewnie kolejne "ulepszenie", o którym Allegro "zapomniało" poinformować...

Swoją drogą to co się dzieje z wystawianiem, wysyłkami, ale też innymi funkcjonalnościami Allegro, od mniej więcej lutego, czyli jak zaczęli wprowadzać zmiany w WzA i zamówieniach, to głowa mała.

oznacz moderatorów