anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Komentarz negatywny bezpodstawnie

premium_outlet
#8 Zapaleniec#

Dziś otrzymaliśmy nasz pierwszy komentarz negatywny. Zupełnie bezpodstawnie. Klient zapewne zakupił produkt i nie doczytał, że ma wadę (mimio, że był wystawiony jako nowy z defektem) i się wkurzył, że musi płacić za przesyłkę zwrotną. Towar był opisany i sfotografowany. Klient pozrywał metki i zabezpieczenia i zwrócił produkt, pomimo to nie robiliśmy problemu i zwróciliśmy środki od razu. Nie miało to znaczenie dla klienta ponieważ i tak dostaliśmy komentarz negatywny. Oczywiście serwis tego nie usunie bo klienci mogą wszystko.  Człowiek się urabia po uszy z klientami, często traci żeby był zadowolony ale co to dla nie których kliknąć nie polecam to jak splunąć.

Piszę ponieważ chciałem poruszyć temat opisów. Wg. mnie klient powinien obowiązkowo wystawiając negatywa dodać opis. Nie dodając opisu allegro ma związane ręce albo chce mieć związane ręce. Gdyby klient dodawał opis obowiązkowo dawałby nam to większy obraz sytuacji. Co o tym myślicie.

oznacz moderatorów
33 ODPOWIEDZI 33

konto zamknięte
Nie dotyczy

Google ulepsza przycisk +1, Google, Google Plus

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@premium_outlet Wcześniej czy później to zawsze następuje- pamiętaj nie jesteś sam, jest nas wielu. Witamy w zespole, bo kto normalny w czasach tak dziwnych, jest w stanie przez dłuższy czas utrzymać 100%. Sprzedający na allegro dzielą się na tych- którzy mieli, mają, lub będą mieć nega.Kwestia czasu.

 

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@pulkownik66, każdy kiedyś będzie nagi, i pukownik, i krul, i łedka 😄

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@konto zamknięte Dzięki- jeszcze zdążyłem poprawić. Dobrze że zobaczyłeś to ty, a nie sam wiesz kto.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

Patryk0701_0-1598289308188.jpeg

 

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@pulkownik66 Trzymałem się twardo padłem dopiero w kwietniu tego roku i też bezpodstawnie ,takie życie klient nasz pan.

oznacz moderatorów

ZakupoweKonto7
#9 Pomysłodawca#

Ja poległem na tym, że klient kupił zły klej. Dzwoniłem do jełopa, mówiłem, że się nie nadaje. Ale chciał ten co kupił. Po tygodniu - ale dał opis "klej nie klei" - wystawia negatywa. Już telefonu nie odebrał, na maila nie odpisał... A aledrogo ? Oczywiście "klient może ocenić całość transakcji jak mu tylko pasuje" ....

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

było jest i będzie - dopóki ktoś sądownie zatrzyma bezprawne działania allegro

i najlepsze allegro wspiera patologie twierdząc, że Kupujący ma prawo wystawić subiektywny komentarz - co jest nieprawdą

komentarz subiektywny może naruszać prawa Sprzedawcy i podlegać ocenie sądowej

a art 212 i 216 Kodeksu karnego wymagają udowodnienia przez piszącego prawdziwości jego wypowiedzi więc muszą być obiektywne/prawdziwe

pisałem o tym tutaj

https://spolecznosc.allegro.pl/t5/zaawansowani-sprzedawcy/komentarz-quot-nie-polecam-quot/m-p/4096#M...

 

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nadeszły czasy (no właśnie jakie) że wszystko się zatraciło i ludzie są nieważni tylko many many a to doprowadza do takich rzeczy.

oznacz moderatorów

premium_outlet
#8 Zapaleniec#

@RED tak łatwo nie odpuszczę. Dzisiaj będę konsultował sprawę negatywa z prawnikiem i ewentualnych możliwych kosztów odszkodowania/zadośćuczynienia. Jak my nic z tym nie będziemy robić to allegro będzie brnęło w tą patologie.

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@mwmonety No no, nieźle cię prawdziwek🍄 potraktował- Piękne salto wywinął, tak rzeczowo i subiektywnie cię drugim razem ocenił.

@premium_outlet Nie lepiej będzie, jak zasilisz konto fundacji ochrony siekieratek🤣 niż wydawać na prawnika? A swoją drogą ciekaw jestem, co ci prawnik powie na twój przypadek. Daj znać.

 

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

pukownik to jak coś puknie to aż januszom klapki spadają ze skarpetek 😄

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@konto zamknięte  I jak patyk ...wygięty...nadłamany...i bez klapeksealed

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@lew433m a tak 😄 paaatyyyczaaaak 😮

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@pulkownik66 Czaił się na mnie 3 miesiące ,uśpił moją czujność i kopnął w d...e.

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@mwmonety To- małpiatka syberyjska,🙈🙉🙊 odczekał na ostatnią falę odpływu i zawinął żagle🤣

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

śmieszny pukownik 😄 do roz-puku 😄

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@konto zamknięte Mój paty-ryczku, staram się jak mogę, zadowolić kupujących i sprzedających. Czy pukownik jest śmieszny?- noo może trochę, bo czasem jak go widzę w lustrze, to też się uśmiecham.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

śmieszny i cieszy 😄 i patyk cieszy też razem tugeza 😄 cieeeszyyymiiirryyyy 😄

oznacz moderatorów