anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Komentarz od konkurencji

Piotr9485
#7 Wielbiciel#

Hej, sprzedaje na Allegro od dobrych 3 lat. Niestety konkurencja, zaczęła stosować nie uczciwe zagrywki tj. wystawianie negatywów. Skąd wiem, że to konkurencja? Komentarza idą z jednego miasta, z tej samej ulicy, w dodatku jeden z komentarzy był wystawiony z konta konkurencji. Niestety, że na koncie konkurencji jest podobny asortyment do mnie, to komentarzy nie usuną - bo po co? Zasady usuwania komentarzy (przynajmniej te jawne) są mi dobrze znane, tylko co z tego skoro aby mogli usunąć komentarz kupujący musi albo mnie obrazić, promować strony 3-cie albo napisać login sprzedającego w inne nie ingerują mimo dowodów które im podłożyłem na srebrnej tacy, według ich działu bezpieczeństwa transakcji jest wszystko OK w momencie w którym konkurencja z konta na którym sprzedaje produkty wystawia negatywa. Równie i dobrze, mogli by nie usuwać żadnych komentarzy wyszło by podobnie, a człowiek nie tracił by czasu na korespondencję z nimi - przynoszącą te same rezultaty za każdym razem. Mam nadzieję, że Allegro zyska godnego konkurenta na Polskim rynku to może zaczną coś robić z takimi praktykami 🙂 @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

LEW433
#21 Demiurg#

Polacy wstyd.☹️

oznacz moderatorów