anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Konsultanci Allegro nie pomagają w dyskusjach

sale24_PL
#8 Zapaleniec#

Witam

Od pewnego czasu zauważyłem, co raz to więcej dyskusji, które zakładają kupujący. Nie jest to problemem, natomiast problemem stają się konsultanci Allegro, którzy wklejają gotowe regułki (nijak mające się do sprawy) lub informują kupujących ale niezgodnie z obowiązującymi przepisami. Zapomną albo czegoś dodać albo, sprawy ustawiają pro konsumencko, lub podają rozwiązanie godzące w interesy sprzedającego nie do końca zgodne z przepisami. Czy Mieliście podobne doświadczenia? Dodam, że jedną ze spraw skierowałem do kancelarii prawnej, gdzie po przedstawieniu pisma została przyznana mi racja ale szarpania z klientem i serwisem było sporo. Zastanawiam się nad zebraniem wszystkich spraw i skierowaniu ich do UOKIK. Allegro nadużywa swojej monopolistycznej pozycji. Podzielcie się proszę swoimi doświadczeniami z konsultantami i podobnymi sytuacjami.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

maxr01
#17 Koryfeusz#

Odpowiem Ci bardzo zwięźle - masz we wszystkim rację. Dlaczego tylko tyle piszę? - ano dlatego, że im więcej poruszam tego typu sprawy na AG - tym bardziej spada mi sprzedaż.

Koniec i powodzenia życzę.

 

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

sale24_PL
#8 Zapaleniec#

"im więcej poruszam tego typu sprawy na AG - tym bardziej spada mi sprzedaż." też to zauważyłem...

oznacz moderatorów

sale24_PL
#8 Zapaleniec#

Potwierdzam po raz kolejny, po poruszeniu tematu sprzedaż znacznie spadła....

oznacz moderatorów

Client:98572120
#13 Ambasador#

@maxr01 napisał: "im więcej poruszam tego typu sprawy na AG - tym bardziej spada mi sprzedaż."

Źli klienci - kupować nie chcą, a jak kupią, to jeszcze wybrzydzają i dyskusje zakładają. Czasem aż oczy bolą patrzeć, jak się Sprzedawca przemęcza. Ciągle pracuje. Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy, wtykają mu szpilki. To nie ludzie, to wilki!

__________________
Czas zlikwidować czarną listę kupujących. Najwyższa pora! Zagłosuj, powiedz innym - wszyscy zyskają.emoji
oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@sale24_PL konsultanci allegro to kabaret - wklejają oklepane formuły nijak mające się do zaistniałego problemu

raz mi któryś cytował wersję ustawy konsumenckiej, która już nie obowiązuje

a innym razem twierdzą, że kupujący ma prawo do rekompensaty z pok mimo, że

to co wypisuje szanowny allegrowicz jest totalną bzdurą i domaga się się wręcz

działania wbrew przepisom

typu zwrotu konsumenckiego przy zakupie na spółkę z o.o.

oznacz moderatorów

sale24_PL
#8 Zapaleniec#

Co ciekawe opinie konsultantów często są sprzeczne jeden pisze pozytywnie a drugi na ta sprawę negatywnie. 

oznacz moderatorów