anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

kontakt z Allegro przez formularz - zmiany?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Art_bazarek
#8 Zapaleniec#

Proszę o informację czy były jakieś zmiany w sposobie kontaktu z Allegro poprzez formularz. Wcześniej zadane pytanie czy przedstawiony problem otrzymywało nr zgłoszenia i informacja o tym przychodziła na mail a konsultant odpowiadał szybko. Ostatnio po zadanym pytaniu jest tylko informacja że zostało skierowane do konsultanta a na mailu nie ma o tym żadnej informacji. Może ktoś wie dlaczego - jakieś zmiany były?

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
xyz96
#21 Demiurg#

Mój ostatni kontakt przez formularz sprzed około tygodnia został potwierdzony mailem z nadanym numerem. Wcześniej czasem zdarzało się, że potwierdzenie mailowe nie docierało, ale odpowiedź na zgłoszenie była dostarczana.

oznacz moderatorów
Art_bazarek
#8 Zapaleniec#

Faktycznie, tak jest i u mnie, dziękuję za wyjaśnienie.

oznacz moderatorów
cucikowski
#7 Wielbiciel#

Witam i mam pytanko potrzebuje się dowiedzieć jak mogę się skontaktować z allegro? Szukam i szukam i nic nie ma ,znalazłem info że oni odzwonia albo jakiś formularz ale szukam gdzie taka opcja jest i nie mogę znaleźć 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@cucikowski W zakładce Kontakt (https://allegro.pl/pomoc/kontakt) możesz wybrać temat sprawy i wybrać kanał kontaktu. Zachęcam Cię do zadania pytania tutaj, na Gadane. Pomożemy 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@ko_alka Gdzie jest odnośnik Kontakt? 

Nie ma takiego odnośnika. Jest odnośnik Pomoc, ale kliknięcie też nie przenosi do kontaktu z Allegro. Kiedyś był odnośnik Kontakt na stronie głównej. 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@xyz96 Na końcu każdego artykułu z Pomocy znajduje się zaproszenie do kontaktu [skontaktuj się z nami]:

ko_alka_0-1641560128218.png

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@ko_alka Nie czaruj. Ja to wiem, ale dla kupujących nie ma linku "Kontakt", o którym wspominasz wyżej, dlatego wielu tu pisze, że nie potrafią się skontaktować z Allegro. Ukryty link "Skontaktuj się z nami" to nie jest link "Kontakt". Link "Kontakt" dawniej był umieszczony na stronie głównej Allegro i wtedy nie było narzekań, że z Allegro nie można się skontaktować, bo ścieżka do kontaktu NIE BYŁA UKRYTA. 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@cucikowski Tak jest dlatego, że kontakt do Allegro jest skrzętnie ukryty. Kontakt do Społeczności nie jest ukryty, dlatego łatwo go możesz znaleźć. Dawniej, klika lat temu, kontakt do Allegro nie był ukryty przez krótki okres czasu i każdy widział na głównej stronie Allegro odnośnik "Kontakt", ale szybko ten odnośnik usunięto, aby kontakt utrudnić. 

Teraz masz na dole strony głównej "Spytaj społeczność", ale nie masz "Spytaj Allegro", dlatego własnie ten kontakt tym sposobem jest ukryty, o czym pisze na tym forum wiele osób. Kontakt istnieje, ale mało kto potrafi go znaleźć. Zobacz tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt

Napisz teraz, czy znajdziesz ten link bez pomocy Społeczności 🙂

oznacz moderatorów
RED
#21 Demiurg#

@xyz96 allegro ściemnia i ukrywa formy kontaktu

ja ostatnio złożyłem reklamację na pobierane opłaty i nie dostałem potwierdzenia oficjalnego przyjęcia reklamacji - pomijam fakt, że odpowiadający pracownik allegro nie chciał jej przyjąć

i sugerował złożenie jej do innej firmy (kogo oni tam zatrudniają)

oznacz moderatorów