anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Konto prywatne: zakładka SPRZEDAŻ tylko z opcją Allegro Lokalnie- o co chodzi ?

konto zamknięte
Nie dotyczy

Witam 

dzisiaj znowu KOMBINACJE : wchodzę na Allegro i nie widzę żadnych moich aukcji !!! w zakładce SPRZEDAŻ mam tylko opcje dotyczące Allegro Lokalnie - reszta zniknęła. Jakaś patologia kolejna. ktoś zna temat.  

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

Knowhere
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Po prostu usunęli link z szybkiego menu pod nickiem/imieniem. Takie ułatwienie, rozumiesz.
Oferty z allegro masz tutaj https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/moje-oferty

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@konto zamknięte  nowe "ulepszenie". Na siłę promują Allegro Lokalnie - bo nikt tego twora nie chce używać... https://spolecznosc.allegro.pl/t5/zaawansowani-sprzedawcy/brak-mo%C5%BCliwo%C5%9Bci-wej%C5%9Bcia-w-swoje-licytacje-sprzeda%C5%BCowe/m-p/94364#M29677

 

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

sprawdziłem na moim koncie firmowym i wszystko jest po staremu ... OBAWIAM się że to kolejny GWAŁT na prywatne osoby , za chwile okaże się że tylko firmy będą mogły sprzedawać na allegro ... a potem wszystko zdechnie 😉 i będzie NOWY portal . 

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@konto zamknięte  Tak chcą wykopać nie-firmy, małe firmy z Allegro... stąd te "ulepszenia"

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

w systemie SMART jest jeszcze gorzej - tak mieszają że aż UOKiK łapie się za głowę - kilkanaście postępowań tylko w tym miesiącu . 

oznacz moderatorów

Ernest_F
#8 Zapaleniec#

No to przecież to jest od minimum 10 lat antyspołeczny serwis. Robi sie ruchy, które mają Kowalskiego w dupie coraz bardziej.  W sumie nie wiem po co znowu jest dana możliwość wypowiedzi dla społeczności. Może głownie dlatego, że większość ma juz bana na allegro pomoc. Na szczeście to już nie czasy tablicy pl.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

Logując się do Allegro : AKCEPTUJESZ ***aktualny***  Regulamin = co dziennie inny. 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Ernest_F W jakim kontekście piszesz o tablicy?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Ciociosann
#8 Zapaleniec#

Wszedłem tu bo mam dokładnie taki sam problem. Ten nowy właściciel kompletnie zgłupiał i wciska nachalnie allegro lokalnie. Nie dość , że aukcje muszę wystwiać naokoło to teraz musze kombinować z zobaczeniem co sprzedaje.
Dodatkowo wciskają ten smart żeby z niego korzystać , a mi naliczają 10% od sprzedanego plus 10 % od kosztów wysyłki. Gdy umknął mi email i zapisało mi go w spamie z dziwnie wysokim  naliczenia na ponad 50 zł ja nigdy to zacząłem byc straszony windykacją w kolejnych emailach. Widac, że ktoś kto przejął allegro ma kompletnie w dupie ludzi stąd korzystających.

oznacz moderatorów