anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Koszty wysylki nie są doliczone do zamówienia

MAMY ROZWIĄZANIE!
Plastline-sklep
#8 Zapaleniec#

Witam, mam problem. Na aukcji mam ustawione koszty dostawy w wysokości 159 zł za wysyłkę na palecie, a klient po zakupie ma dostawę za 0 zł, to sam na aukcji z kosztami wysylki 29,99. Ktoś miał podobnie? W jaki sposób mam teraz odzyskać pieniądze. Jest to nowe konto i nie wysyłając produktu dostanę negatywa. 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
mikeza
#20 Guru#

coś musisz mieć nie tak z cennikiem ? może ustawiona jakaś darmowa wysyłka ? podaj więcej szczegółów. Niemożliwe, żeby kupujący miał koszt zero, jeśli masz prawidłowo skonfigurowany cennik.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
mikeza
#20 Guru#

na niektórych swoich aukcjach masz ustawioną darmową wysyłkę, dodatkowo przy zakupie na ponad 1000zł również koszt dostawy jest zerowy. Moim zdaniem to o to chodzi, sprzedajesz np. schody za 1015zł, dostawa jest ustawiona 159zł, ale przy zakupie na ponad 1000zł jest darmowa, bo sam tak ustaliłeś.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

link do oferty daj.

oznacz moderatorów
mikeza
#20 Guru#

ma ustawioną darmową dostawę przy zakupie na ponad 1000zł, a sprzedaje wiele produktów w ok. tej ceny i stąd problem. Kupujący mają dostawę za free, pomimo, że koszt jest ustawiony na 159zł 🙂

Jak dla mnie to raczej ktoś się zagalopował, bo nie chce mi się wierzyć, że robi darmową dostawę na kwotę 159zł, to byłoby 16% wartości zamówienia, trochę duży rabat.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
Plastline-sklep
#8 Zapaleniec#

Tak, mój błąd. Dzieki bardzo za pomoc. Zaraz to zmienie. 

oznacz moderatorów