anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ktoś założył konto na mój nr NIP

MAMY ROZWIĄZANIE!
warsztatmedialny
#10 Popularyzator#

Cześć,

czy ktoś miał podobny problem? Właśnie dostałem wiadomość z Allegro: 

Na dane firmy ...... SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o numerze NIP (tu podany mój numer NIP) zostało zarejestrowane nowe konto w Allegro: .....

Cieszymy się, że rozwijasz z nami swój biznes.

 

Tyle, że poza NIP-em nic się tu nie zgadza. Co mam zrobić, gdzie to zgłosić? Nie wydaje mi się, by była to przypadkowa pomyłka...

 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
warsztatmedialny
#10 Popularyzator#

A jest gdziekolwiek na Allegro możliwość zgłoszenia nagłej sytuacji awaryjnej? Nic takiego nie mogę znaleźć. Bo nie wiem czy ktoś się pomylił, a może na moje konto właśnie naciąga ludzi, sprzedaje nieistniejący towar, oszukuje... A ja zamiast działać, biec na policję tak sobie czekam na Allegro Gadane...

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@warsztatmedialny już to wyjaśniam z Działem bezpieczeństwa, nie martw się proszę, gdy tylko otrzymam odpowiedź, dam tutaj znać. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
warsztatmedialny
#10 Popularyzator#

Świetnie, jak potrzebujesz dokładnych danych firmy, która się podszywa to mogę wysłać mailem

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@warsztatmedialny dziękuję, nie trzeba 🙂 Już wszystko mam i wszystko przekazałam do Działu bezpieczeństwa. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@warsztatmedialny wracam z informacją, to konto, a także wszystkie z nim powiązane zablokowaliśmy. Dziękuję za Twoje zgłoszenie!  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
warsztatmedialny
#10 Popularyzator#

To ja dziękuję za szybką i fachową pomoc. A swoją drogą - wydaje mi się, że przydatny byłby jakiś widoczny guzik alarmowy na Allegro, gdzie można by zgłaszać podejrzenie oszukańczych praktyk. Nie każdy korzysta z Gadanego, a tym bardziej wie, że jest tu szybki kontakt z obsługą

pozdrawiam

Józef

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@warsztatmedialny a pomyślałeś o nadużyciach ? Masz problem i jesteś zdeterminowany to drogę znajdzesz....no chyba ,że Ci się nie chce ..

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@warsztatmedialny oczywiście, nie każdy korzysta z tego forum, ale można zgłaszać podobne problemy innymi metodami np. przyciskiem "zgłoś naruszenie zasad" dostępne w każdej ofercie lub bezpośrednio przez formularz kontaktowy po wybraniu odpowiedniej ścieżki na tej stronie

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Client:104371448
#14 Krzewiciel#

Przecież możesz zgłosić wałek z poziomu swojego konta 😮

oznacz moderatorów