anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ktoś podpiął się pod nasz firmowy katalog produktu

autes
#9 Pomysłodawca#

Poradźcie mi jak rozwiązać problem. Jesteśmy producentem moskitier do aut. Są to porządne moskitiery.  I ku memu zdziwieniu właśnie zobaczyłam, że ktoś pod podpiął się pod nasz katalog produktu z moskitierą i sprzedaje chińszczyznę jako, że niby my ją produkujemy!!! Ba!  Jego chińszczyzna ma nasze komentarze.

 

Gdzie ja mam to zgłosić??? Z góry dziękuję za pomoc.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#

@autes A nie połączyło tego Allegro? możesz zgłosić tu: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=51c159e7-e9c6-4991-a769-7a7fd5c458e1

oznacz moderatorów

autes
#9 Pomysłodawca#

Pojęcia nie mam kto to połączył. Ktoś musi to rozłączyć w każdym razie. Dziękuję za pomoc.

oznacz moderatorów

ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

@autes Na 100% sprzedający chińszczyznę połączył swoje produkty z Waszym produktem, który utworzyliście w katalogu.Stąd ocena produktu jest powiązana z tym co on sprzedaje i z tym co Wy.Kto na tym cierpi?Zapewne ten co ma lepszy produkt ale tym samym droższy.Niestety ale bubel stworzony przez Allegro(katalog produktów) wprowadza coraz więcej zamętu w sprzedaży, a od sierpnia gdzie będzie wymóg połączenia 100% dopiero się zacznie.Niestety ale uwagi sprzedających co do katalogu są zlewane przez Allegro nie powiem czym.

oznacz moderatorów