anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kto płaci za przesyłkę zwrotną?

MAMY ROZWIĄZANIE!
autoczesci183
#7 Wielbiciel#

Kto realnie ma płacić za zwroty "Allegro paczkomat"?

Czy Kupującemu, mimo, że nie ma SMART, przysługuje darmowy zwrot do paczkomatu? Oddałam pieniądze za zakupiony towar pomniejszone o koszt paczki zwrotnej i oczywiście rozpętała się afera.

Koszt tej przesyłki pokrywam ja, doliczana jest do mojego rachunku InPost. Mimo, że ustawione mam wszędzie, że koszt pokrywa Kupujący, na moich ofertach wciąż jest zwrot za darmo na "Allegro Paczkomaty InPost". 

Jak skonfigurować konto, żeby ten darmowy zwrot się nie pokazywał? W ramach SMART nie ma problemu, ale nie chce płacić za to, żeby ktoś sobie obejrzał produkt.

 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
mdrogeria
#21 Demiurg#

autoczesci183 Na każdej stronie Twoich ofert w zakładce ,, zwroty ,, figuruje zapis dotyczący zwrotów przez paczkomaty cyt ,,

Allegro Paczkomaty InPost
za darmo,,
no to czego jeszcze oczekujesz .??
 
oznacz moderatorów
autoczesci183
#7 Wielbiciel#

O to własnie mi chodzi. Nie da się tego jakoś wyłączyć?

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@autoczesci183 Kupujący bez Smart ma darmowy zwrot paczkomatem, o ile paczkomatem otrzymał towar. Jeśli z jakiegoś powodu odesłał przedmiot w ramach odstąpienia od umowy odpłatnie, sprzedawca nie pokrywa kosztu przesyłki zwrotnej. Jeżeli to zwrot w ramach reklamacji z powodu wad lub niezgodności z opisem, sprzedawca pokrywa ten koszt. Zarówno przy zwrocie jak i reklamacji kupujący nie ma obowiązku korzystać z darmowych zwrotów.

Koszt wysyłki do klienta przy zwrocie i reklamacji pokrywa sprzedawca.

oznacz moderatorów
autoczesci183
#7 Wielbiciel#

Rozumiem, że te "darmowe " zwrotu mam sobie zawrzeć w marży...

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

autoczesci183 tak , musisz wkalkulować w cenę towaru . Możesz wyłączyć usuwając z ofert dostawę przez paczkomaty.😁

oznacz moderatorów
autoczesci183
#7 Wielbiciel#

Nie wyłączę paczkomatów, bo zbyt dużą frajdę sprawia mi obserwowanie  "okazyjnych" zakupów na Allegro. Potem mam pytania od klientów: dlaczego coś kosztuje u Pani na allegro 25 zł, a w sklepie stacjonarnych 14,50? Czym to się różni?😀

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Możesz zawrzeć w cenie towaru, ale kupujący ma zwrot paczkomatem za darmo. Pytanie czy będzie wówczas cena konkurencyjna, ile sprzedaż.😁

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@LEW433 ile sprzedaż.

Bój się Boga! Ile sprzedasz 🙂

oznacz moderatorów