anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kto sprawdza i zmienia podpięcia do produktów?

cztery_bez_atu
#13 Ambasador#

Likwiduję działalność i w związku z tym wystawiam mnóstwo aukcji czasem nawet z pojedynczymi elementami.  Ostatnio na @ otrzymałam informację że jakiś " gieniuś "  bo geniuszem nazwać go na pewno nie można, przeniósł moje oferty w których są oferty diod zabezpieczających i Zenera z działu " pozostałe " do " prostownicze ".  Jest tego kilkaset pozycji. Kto będzie szukał np.  transila 1.5KE24CA w diodach prostowniczych?  To tak jak gdyby rowery przenieść do działu motoryzacja lub odwrotnie, bo w końcu i jedno i drugie jeździ więc można.  Próbowałam coś z tym zrobić, ale nie mogę zrobić nic. Dodatkowo kiedy usunę powiązanie z produktem i chcę wystawić aukcję na nowo to oczywiście mogę ją wystawić jedynie w prostowniczych, bez możliwości zmiany i bez powiązania gdyż, skąd my to znamy?  Kod EAN jest przypisany do innego produktu" , a ani wcześniej ani obecnie go nie podawałam. 

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

annas14-firma
#16 Inspirator#

@cztery_bez_atu Szczerze współczuję. Ja mam tylko cztery takie oferty (w innej kategorii ale identyczna sytuacja) i po tygodniu udało się uporządkować tylko dwie. Po wysłaniu 4 zgłoszeń i udzieleniu  6 dodatkowych odpowiedzi.

Do dwóch pozostałych produktów zgłosiłem zmianę kategorii, która została zaakceptowana. Nie dokonano jednak zmian kategorii w ofertach powiązanych pomimo, że oferty te są jedynymi  powiązanymi z tymi produktami i miały ten sam EAN. Przy ponownej edycji  ofert kategoria w produktach została ponownie zmieniona na błędną jak w ofercie.  No i jedziemy od nowa.

oznacz moderatorów