anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kto tęskni za dawnym PROSTYM ALLEGRO

majster_man
#14 Krzewiciel#

Kto tęskni za dawnymi czasami. Prostym ALLEGRO gdzie nie było trzeba czytać kilometrowych regulaminów. Wszystko było proste bez fajerwerków, nie bałam się że włączając dane promowanie ALL zreperuje mi kieszeń.

oznacz moderatorów
30 ODPOWIEDZI 30

mwmonety
#21 Demiurg#

@majster_man Tak, to były czasy przyjemność ze sprzedaży ,mniej stresu ,swoboda dobry kontakt z klientem pozostały wspomnienia nic co dobre nie trwa wiecznie .

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@mwmonety @majster_man podpisuje się pod tym, wszystkimi kończynami- bez względu ile ich mam i jak się one nazywają.

oznacz moderatorów

ELEKTROMARKET
#12 Orędownik#

mnie to też boli ale tłumaczę sobie że życie to ciągłe zmiany i kto się nie dostosuje ten zginie 😞

a na Allegro zacząłem sprzedawać kiedy nie było żadnych opłat a wszystko było proste jak konstrukcja cepa tak że mam porównanie  ale to tak jak tęsknota za młodością która już dawno minęła,  

oznacz moderatorów

majster_man
#14 Krzewiciel#

Oceny były sprawiedliwe, prowizje były sprawiedliwe, każdy kupował tylko jak czegoś naprawdę potrzebował, nie było całej tej patologii związanej ze smartem. Promowania, straszenia sądem,

oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@majster_man ja nie.

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@cloudcloud Ale dlaczego popadasz ze skrajności w skrajność? Nie można tak bardziej pośrodku?😏

PS Tak https://web.archive.org/web/20121219134728/http://allegro.pl/ źle było?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Client:79179573
#16 Inspirator#

@majster_man Ja nie tęsknię.

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Client:79179573 Widzę, że ty to w ogóle za niczym nie tęsknisz. No, może poza ciepłym oddechem firm sprzedających na allegro sapiących ci w kark😏

PS Nie ma to jak wkleić jakiś zrzut ekranu wycięty nie wiadomo skąd, nie wiadomo z kiedy, żeby uzasadnić swoje tendencyjne nie wiadomo o co chodzi.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Client:79179573
#16 Inspirator#

@Knowhere Kreujesz się na znawcę Allegro, a nie słyszałeś o biskupi.pl ? Słabo.

PS: Szaraki będą musiały się w końcu pożegnać z allegro.pl i poszukać sobie dziupli na AL. Gdzieś obok dzieciaków handlujących kontami do gier i januszy od telefonów, co spadły z ciężarówki.  Co się odwlecze, to nie uciecze.

 

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Client:79179573 Co mnie obchodzi serwis, który nie był w żaden sposób powiązany z allegro i który już od ponad 10 lat nie działa (na czele z rankingiem, którego zrzut wkleiłeś)?

Allegro jest na najlepszej drodze do strzelenia sobie w stopę. Bo jak myślisz, ilu profesjonalnych sprzedawców będzie przymykać oko na podwyżki prowizji co kilka miesięcy, które idą od razu w liczby typu 50-150%?😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Client:79179573
#16 Inspirator#

@Knowhere

Ech, ten temat dotyczy dawnego Allegro i mój zrzut do dawnego Allegro się odnosił. Świetnie pamiętam, jak wtedy było, choć to już prawie dwadzieścia lat. Dzisiaj Allegro jest czymś zupełnie innym i w moim mniemaniu zmiany poszły w dobrym kierunku. Sprzedawcy niby coś tam narzekają, niby szukają alternatyw, a koniec końców i tak wracają i płacą stale rosnące prowizje, więc chyba jest im dobrze na nowym, skomplikowanym Allegro? 😏

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@Client:79179573 Nie masz do końca racji nie wiem jak w innych działach ale w moim antyki i sztuka głównie numizmatyka duże sklepy już odeszły są na swoich platformach lub wystawiają na innym portalu ja zresztą też i od początku lipca tam więcej sprzedałem niż tu zresztą co się dziwić jak tą samą pozycję tam z zyskiem wystawiam np. za 100 zł a tu muszę za 120 .nasi klienci wraz z nami przenoszą się tam gdzie dla jednych i drugich jest lepiej .tu owszem póki co wystawiam i wystawiać chcę ale nie jest to tak że muszę.

oznacz moderatorów

Adekpol
#13 Ambasador#

@mwmonety

Jestem ciekaw o jakim portalu mówisz laughing

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@Adekpol nazwa zaczyna się od numi+sklep wielkogabarytowy .rozwiąż ten rebusik a będziesz wiedział jak napiszę nazwę to wykasują.

oznacz moderatorów

Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

@mwmonety

Czekamy teraz na zapis w regulaminie, zakazujący sprzedaży towarów na własnych platformach w cenach niższych niż na Allegro.

Nie pytaj "czy". Pytaj "kiedy"...

I nie, to nie jest proroctwo. To logika. Precedens już istnieje, niestety.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Kasiulki2 Ja ostatnio miałem sytuację, gdzie uwalono mi większość ofert (zapewne ktoś stąd mnie zgłosił - pozdrawiam😏), a przy dwóch takich ofertach jako powód pracownik allegro rozpatrujący zgłoszenie wpisał "ponieważ w opisie przedmiotu znajdował się niedozwolony adres strony WWW", gdzie te 3 rzeczone linki to były... strony producenta🤣 Na jednej z nich producent co prawda umieścił cenę przedmiotu wraz z możliwością jego zakupu, ale to już nie powinno być moim problemem (tym bardziej, że moja cena była niższa).
Ogólnie spora cześć powodów była wzięta z tzw. dópy (poza przyczepieniem się do miniaturek nie na białym tle - i tu się nie czepiam - co nie oznacza, że nadal nie uważam tego za poroniony pomysł).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

@Knowhere

Biały jeszcze ujdzie, ale 255.255.255 to gruba przesada.

Pamiętam, że trzy lata temu ktoś robił zdjęcia książek na plakacie tak kolorowym, że hipisi by uciekli na sam widok... Nie było widać "produktu" (tfu!), tylko plakat.

Jego wola... Takie jest moje zdanie. Dostosuję się kiedy będzie trzeba, ale szczęśliwa nie będę.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Kasiulki2 No właśnie o te 3x255 poszło.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

@Knowhere

Jak się chce psa uderzyć...

oznacz moderatorów