anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kto tęskni za dawnym PROSTYM ALLEGRO

majster_man
#14 Krzewiciel#

Kto tęskni za dawnymi czasami. Prostym ALLEGRO gdzie nie było trzeba czytać kilometrowych regulaminów. Wszystko było proste bez fajerwerków, nie bałam się że włączając dane promowanie ALL zreperuje mi kieszeń.

oznacz moderatorów
30 ODPOWIEDZI 30

Knowhere
#21 Demiurg#

@Kasiulki2 Piesełka. Dużych piesłów allegro raczej nie uderza (a jak już, to po długich podchodach), bo taki to może wyrwać rękę razem z płucami😂

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@Kasiulki2 Ja sprzedaje na allegro tylko w licytacjach czyli ceny nie ustalam a w swoim sklepie sprzedaję po prostu taniej tak też się da

oznacz moderatorów

Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

@Knowhere

Mam jeszcze lepsze pytanie: ilu Przenajświętszych Kupujących będzie przymykać oko na fakt, że gdzie indziej jest taniej? Przy pechu to może być strzał w stopę z bazooki...

Na przykład ja: kupiłam towar spożywczy za 9,15 od sztuki. W moim osiedlowym sklepie - nie najtańszym - wypatrzyłam ten sam za 7,99, bez żadnej promocji. Ot, regularna cena. Spożywam jedną sztukę tego towaru na cztery dni. Gdzie kupię następne?

Żaden Smart na to nie pomoże, bo do sklepu mam bliżej niż do paczkomatu.

Niby drobny przykład, ale w ten właśnie sposób zmienia się podejście konsumentów: powoli, kroczek po kroczku. A jak już się zmieni, nie będzie sensu strzelać sobie w stopę, tylko od razu w łeb.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Kasiulki2 Najlepiej w potylicę, z łuku😂

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

@Knowhere

Wpisu w Księdze Guinnessa z tego nie będzie, za to Nagroda Darwina jak w banku...

PS. Skąd wziąłeś tę buźkę? Mnie się teraz wyświetla szesnaście takich lipnych i nic więcej cry

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Kasiulki2 "PS. Skąd wziąłeś tę buźkę?" - z edycji posta😉

Czy ja wiem🤔 Strzelenie samemu sobie z łuku w potylicę chyba jednak nadawałoby się do księgi rekordów Guinnessa (np. w kategorii człowiek-guma, o ile taka właśnie jest)😂

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

@Knowhere

:tarzanie_się_ze_śmiechu:

Pożyczyłam sobie od Ciebie z 15 czerwca. Tylko dlaczego ona taka wielka jest?

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Kasiulki2 Skopiowane z jakiegoś posta zawsze są takie wielkie, nie wiedzieć czemu🤔

Po prostu po napisaniu posta wyedytuj go - wtedy masz dostęp do pełnej palety emotek i reszty narzędzi.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

@Knowhere

Uwaga, będę różniczkować! (taki dowcip ścisłowców)

:tarzanie_się_ze_śmiechu:

:tarzanie_się_ze_śmiechu:

:tarzanie_się_ze_śmiechu:

No.

oznacz moderatorów

nikl
#14 Krzewiciel#

Dawniej bardzo zależało im na sprzedawcach. Teraz traktują jak szmaty.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

jako sprzedawca czuję się teraz trochę jak ciemnogranatowy niewolnik tego systemu ,muszę pracować coraz więcej ,coraz ciężej a zarobek bierze kto inny.

oznacz moderatorów