anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupić kody EAN i za to konkurs....

AptekaNatolinska
#14 Krzewiciel#

Dostałam:

Wraz z organizacją GS1 - światowym liderem w obsłudze kodów EAN - przygotowaliśmy specjalną ofertę dla sprzedających na Allegro. Dodaj kod EAN i zgarnij darmowe wyróżnienia ofert. Za każde 8 zakupionych i aktywowanych kodów EAN, które dodasz do naszej bazy produktów, przyznamy ci jedno wyróżnienie. Wystarczy, że włączysz promocję w Centrum zniżek. Akcja trwa od 22 lipca do 31 sierpnia. Wyróżnienia przyznajemy do 14 dni po jej zakończeniu.

 

Znaczy się, naszymi rękoma chcece wyciagac kasztany z ogniska? Nie wiem ile taki kod kosztuje ale nie zamierzam nic kupować, jesli chcecie produktyzacji, to wy powinniście nam dostarczyć kody, stworzyc bazę i udostepnic ją.

Czy to ma byc po prowizji od kosztów wysyłki, nastepny krok na wyciągnięcie kasy od sprzedawców?

O tempora o mores....  allegro goes to the dogs. 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

mwmonety
#21 Demiurg#

świetny pomysł na wydojenie kasy od sprzedawców (raczej tych nowych objętych promocjami) bo starzy to na to raczej nie pójdą ,samo wyróżnienie nic dla sprzedającego w zasadzie nie daje bo to co zarobi to i tak odda na dodatkowe prowizje.

oznacz moderatorów

szuwarek_25
#10 Popularyzator#

Allegro jak zwykle ignoruje głos rozsądku swoich użytkowników, bo ich 'mojsze jest mojsze'.

Zapewne obarczenie nas głupotą eanów zostało "poprzedzone wnikliwymi badaniami z których wynika, że..."  😞

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@AptekaNatolinska, i jeszcze stawki VAT. Ciekawe czemu dla Allegro są tak ważne, że gotowi są rozdawać darmowe wyróżnienia za uzupełnianie w formularzu wystawiania.😏

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@konto zamknięte No jak to po co? "Darmowe" wyróżnienia to forma "zapłaty" za darmowe zbudowanie/uzupełnienie im bazy danych produktów😉

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@AptekaNatolinska my coś wymyśliliśmy, co nie jest Ci do niczego potrzebne, ale musisz za to zapłacić...fajne to takie...

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów