anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

KUPIŁEM I NIE DZIAŁA

seb1q
#11 Animator#

Hej, mam taką myśl przy piątkowej kawie... Jestem ciekaw jak sobie radzicie z wiadomościami przez ZAPYTANIE O ZAKUP od klientów, treści typu:

"kupilem u was XXX* i nie dziala"

*Jakakolwiek nazwa produktu

 

Spotkałem się kilka razy z tego typu wiadomościami, bez żadnego Dzień Dobry, nieskładnie i bez konkretnego opisania problemu... Czasem zastanawiam się co odpisać, ponieważ tego typu wiadomość w zasadzie nie zawiera według mnie żadnej treści. Ktoś musiał się wysilić, żeby znaleźć opcję PYTANIE O ZAKUP, lecz w samej treści nie ma żadnych konkretów. 

Zachęcam do luźnej pogadanki 🙂

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

az1rael
#21 Demiurg#

Mam taki szimel wiadomości pt jeśli zakup był zrobiony w naszym sklepie klientowi przysluguje prawo do zlozenia reklamacji ... i tu lista informacji ktore chce otrzymac wraz z towarem na adres do zwrotow

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Odpisać z zapytaniem o szczegóły! odpowiedzieć musisz.🤗

oznacz moderatorów

ares_
#14 Krzewiciel#

Zauważyłem, że głównie klienci z Allegro mają tendencję do takich wiadomości. Na innych platformach lub na sklepie internetowym takie sytuacje prawie się nie zdarzają. Może to kwestia "wychowania" klientów przez Allegro? Cały proces zakupów i zwrotów jest na tyle prosty, że klient nieświadomie takie oszczędne wiadomości wysyła?

Niestety sam się przyłapałem na tym, że wysyłając reklamacje do sklepu z Allegro wysłałem paczkę z produktem kompletnie bez żadnej informacji w środku i dopiero po tygodniu bez odpowiedzi uświadomiłem sobie co zrobiłem....A sam co najmniej raz w tygodniu zwracam uwagę klientom żeby wkładali do paczek jakąkolwiek informację pozwalającą zidentyfikować zamówienie.

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@seb1q  takich jeszcze nie dostałem ale przygotuj sobie coś  z najbardziej skąpą informacją o reklamacjach i wysyłaj wszystkim to samo. 

Ja np miewam pytania o przedmiot typu "kupiłem", "zapłacone" etc ... na takie odpisuję "OK" xD 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@seb1q jakieś 2 tyygodnie temu otrzymałem wiadomość o tresci ,, jest 17:00 ... i co ?????????? , pytajników było więcej . Weryfikjuję , tak , jest transakcja , paczka nadana wczoraj , wydana dzisiaj do doręczenia ... se pomyślałem pewnie niecierpliwy i odpisałem dla jaj ... ,, nooo .. i za 7 godzin będzie północ ,, . Zanim poszłem spać zerknąłem na tracking --doręczona -- , odpowiedzi od klienta nie otrzymałem ..... oceny jak na razie też .

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@mdrogeria 

Petarda  🤣

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@seb1q 

Luźno to luźno. Zobacz jak zakładają tematy przypadkowi użytkownicy AG.

To częściej się trzeba domyśleć co oni chcą niż rzadziej. Z swojego doświadczenia, przychodzi na myśl jeszcze jedna ciekawa rzecz.

Klienci, często, myślą że kupują od no "Pana Czesia" z miasta X.

"No kupiłem u Pana, jak to Pan nie wie komu Pan to sprzedał? No wysyłał mi Pan to przecież w zeszłym miesiącu, no do paczkomatu"

i tak to działa 🙂

oznacz moderatorów

seb1q
#11 Animator#

Moi kurierzy z opowieści, nie raz podczas doręczeń mieli też propozycje zjedzenia obiadu, kanapki na wynos itp no bo przecież Pan tyle kilometrów zrobił, z drugiego końca Polski Pan mi przywiózł paczkę :))) A najgorsze jest to, że takie rzeczy nie mówią tylko starsze osoby, które dopiero uczą się "internetów" ...

oznacz moderatorów

arkadius69
#11 Animator#

Allegro obniżyło nam cenę bokserek i klient kupił 2 opakowania i wiadomości do sprzedającego  napisał :

Dojadę was jak są nieoryginalne

oznacz moderatorów

seb1q
#11 Animator#

Strach się bać ! Jednocześnie, aż strach wysyłać, bo klient mądrzejszy, swoje historie i tak nawymyśla 😄

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@seb1q A ja kupiłem i działa. Jak by to zepsuć?

oznacz moderatorów

seb1q
#11 Animator#

POPSUJ I ŻĄDAJ PEŁNEGO ZWROTU GOTÓWKI WRAZ Z KOSZTAMI WYSYŁKI BEZ KONIECZNOŚCI ODSYŁANIA BO NIE MASZ CZASU NA TAKIE RZECZY !!!

oznacz moderatorów