anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący, który nie opłacił zamówienia wystąpił do POK

intermarkt_eu
#8 Zapaleniec#

Witam. Sprawa parodia - dostaliśmy właśnie maila z POK, że Sprzedający zgłosił im, iż nie otrzymał przesyłki. Sprawdzam delikwenta - zamówienie z marca, ma status "płatność rozpoczęta", "anulowane automatycznie". Wpłata od tej osoby nie wpłynęła. Jakim cudem może ona składać wniosek do POK? Ktoś może mi to wyjaśnić?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

intermarkt_eu
#8 Zapaleniec#

Oczywiście *Kupujący. Poranna godzina 🙂

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Zgłoś go do allegro ,jeśli jest tak jak piszesz to chce wyłudzić pieniądze od nich a ty na tym ucierpisz. Najprawdopodobniej może nie zdawać sobie sprawy że jego płatność się wtedy nie powiodła .Sporo czasu minęło i się pogubił .  

oznacz moderatorów

intermarkt_eu
#8 Zapaleniec#

Tak zrobię, ale po prostu nie jestem w stanie przyjąć tego, że system nie widzi braku wpłaty za zamówienie. Nawet sprawdziłam czy może jakiś przelew tradycyjny nie poszedł (mało prawdopodobne, bo facet wybrał przesyłkę Allegro więc nie powinien tak opłacać, ale i to się zdarza), ale nic. Żadnej wpłaty od tego człowieka. To teraz już można do POKu zgłaszać takie cyrki?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@intermarkt_eu może złożyć bo płatność nie musi iść przez AF , ale jeśli system nie widzi wpłaty zostanie poproszony o potwierdzenie wykonania przelewu zanim zostanie podjęta decyzja w sprawie rekompensaty.

oznacz moderatorów

intermarkt_eu
#8 Zapaleniec#

Ok, dzięki za odpowiedź. To czekam na odpowiedź pracownika Allegro.

oznacz moderatorów