anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący opłacił zamówienie a ja nie mam wpłaty

AR_Auto_Czesci
#13 Ambasador#

Witam,

W dniu wczorajszym Kupujący  w dniu 25.05.2023 o godzinie 20:34 dokonał zakupu lecz płatność u Nas do chwili obecnej widnieje jako "Płatność rozpoczęta", w dniu dzisiejszym kontaktowaliśmy się z Kupującym w sprawie opłaty zamówienia gdzie w odpowiedzi dostaliśmy informację że opłacił od razu zamówienie oraz wysłał nam potwierdzenie płatności. Kupujący kontaktował się z Allegro gdzie otrzymał informacje że serwis ma jakiś problem z transferem przelewów.

Klient zamówił część samochodową, którą powinien otrzymać na kolejny dzień, przez brak wpłaty nie możemy nawet wygenerować etykiety Allegro Paczkomat Inpost

 

Co zrobić w takim przypadku ?

Kupujący ma teraz uziemiony samochód, a Nam się trochę obrywa po uszach 

 

Numer oferty 13534843556

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@AR_Auto_Czesci Nie widzę wiadomości napisanej przez klienta w tej sprawie. Wybrał opcję przelewu tradycyjnego (wczoraj późnym wieczorem). Taki przelew rozlicza się do kilku dni roboczych, więc nie wygląda to na błąd. Proszę Cię o cierpliwość.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

AR_Auto_Czesci
#13 Ambasador#

@nat_not mam na e-mail potwierdzenie przelewu bezpośrednio na konto PayU, które przysłał Kupujący

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@AR_Auto_Czesci ale nikt nie kwestionuje że on przelew zrobił tylko system bankowy musi przemielić wpłatę z jego banku do twojego banku a to potrwa do 48h wleci kasa ci zmieni satus na zapłacone 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@AR_Auto_Czesci Nic to nie zmienia, jeśli to przelew tradycyjny, trzeba czekać.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów