anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący otrzymał zwrot, dlaczego moje konto jest wciąż zablokowane?

MARWIS_97
#7 Wielbiciel#

Witam, kupujący rozpoczął dyskusje. Zablokował nam w ten sposób sprzedaż. Kupujący domagał się rekompensaty za niby uszkodzony towar, i ja otrzymał. Dyskusja się zakończyła automatycznie ale konto mamy dalej zablokowane. Co w tym przypadku mamy zrobić? 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

mdrogeria
#21 Demiurg#

@MARWIS_97 Ty wypłaciłeś rekompensatę czy allegro ?

oznacz moderatorów

MARWIS_97
#7 Wielbiciel#

Rekompensata poszła z naszego konta 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  coś tu nie gra !!!

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@mdrogeria jak w większości, zaraz pojawią się wielkie Siostry mające wgląd w tajne dokumenty i wyjdzie prawda 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Prowadzić korespondencję z działem bezpieczeństwa i musisz sprawę wyjaśnić: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=28111aef-fc3d-4ee0-a94e-d1d7ac01fa65&subjectId=fed698b4-f...

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@MARWIS_97 rekompensaty za niby uszkodzony towar, i ja otrzymał

Wypłaciłeś kasę za niby uszkodzenie, czemu nie poprosiłeś o odesłanie na reklamację ? 

Zapewne jest to jedna z wielu dyskusji i problemów z kupującymi i dostałeś bana puki nie poprawisz obsługi posprzedażowej 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@kostas11 jedyne co mi przychodzi do głowy to nieterminowa odpowiedź w dyskusji lub jej brak , chyba ,że autor wątku o CZYMŚ istotnym nie napisał .

oznacz moderatorów

MARWIS_97
#7 Wielbiciel#

Dyskusja była, co więcej w piątek chyba był 30 dzień jej i się zakończyła. Klientowi po przez telefon i w dyskusji proponowaliśmy zwrot towaru i że oddamy kasę... Odpowiedź jego była że jeśli przyślemy swojego kuriera, to owszem odda go. Wyszedł z propozycją rekompensaty 150 zł, z naszej strony była propozycja rekompensata 100 zł i na nią przystał... Przelew ma zrobiony, wysłana poprawiona fakturę.. 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@MARWIS_97 zaczekaj na moderatorów 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@MARWIS_97 Dział bezpieczeństwa poinformował Cię w sprawach o numerze 27766228 oraz o nr 27737529 o powodach blokady. Wątpliwości budzą wskaźniki jakościowe dotyczące terminowych odpowiedzi na pytania oraz dykusje ze strony Kupujących. 
Decyzję w sprawie zdjęcia blokady może podjąć tylko Dział bezpieczeństwa, dlatego odpisz proszę na wiadomość e-mail w prowadzonej korespondencji. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów