anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący wystawił ponownie opinię po usunięciu

MescotCompany
#12 Orędownik#

W skrócie: Kupił, nie zapoznał się z opisem, zaproponowałem zwrot, wystawił za swoją głupotę negatywa, usunął go, otrzymał zwrot, wystawił negatywa ponownie.

Zarąbisty system, w którym sprzedający jest przegrany.

oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16

mdrogeria
#21 Demiurg#

MescotCompany takie zasady i taka nasza dola .🤔

.... potem p....klient ma pretensje ,ze sprzedawca rypnął go na CL

oznacz moderatorów

MescotCompany
#12 Orędownik#

Kupujący to mają tu samowolkę. Będzie trzeba zrezygnować ze sprzedaży na tym portalu.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Na zasady allegro nie ma rady a klient zawsze ma prawo cię subtelnie ocenić ,nawet jak kupi i nie zapłaci to ty jesteś temu winien że on tylko dla zabawy kliknął.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@MescotCompany W skrócie - kupujący może wystawić ocenę ponownie. Ocena nie zostanie usunięta, jeśli nie narusza zasad. Czyja to była głupota możne będzie ocenić, gdy wypowie się tu kupujący. 

oznacz moderatorów

MescotCompany
#12 Orędownik#

Uczciwie mu zaproponowałem zwrot. Następnym razem poczekam na dyskusję, jeżeli będzie podobna sytuacja.

oznacz moderatorów

MescotCompany
#12 Orędownik#

Jeszcze dał zgodność z opisem na 1 gwiazdkę 🙂

oznacz moderatorów

darwik-firma
#12 Orędownik#

takich trzeba  je---ac karać nie wyrózniac

oznacz moderatorów

MescotCompany
#12 Orędownik#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  proszę o jakąś interwencję.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@MescotCompany  zgłoś się do programu Polsatu "Interwencja".

A tak na serio to możesz wstąpić na drogę sądową. Bo jeżeli opinia nie łamie regulaminu to allegro nic z tym nie zrobi. Nie ty pierwszy i nie ostatni

oznacz moderatorów

MescotCompany
#12 Orędownik#

Niestety, tak jak napisałeś - BEZ SZANS. Muszę zacisnąć zęby i zdobyć więcej pozytywów, aby pokryły to nieporozumienie. 

oznacz moderatorów

ProGastrojz
#9 Pomysłodawca#

ja poprostu blokuje takich klientów na cl , nie mam siły dzwonić do klientów po wystawieniu zaniżonej oceny i pytać co było nie tak. Najczęstsza odpowiedz : bo myślałem że 5 gwiazdek to jak Pan coś super zrobi a jak tak normalnie to myślałem że 3 gwiazdki albo tekst bo mi się tak kliknęło . Ostatnio Pani pisze do mnie z tekstem że chce kupić u mnie towar ale wyświetla się że jest na czarnej liście, to jej pisze że zaniżyła nam ocenę za koszt wysyłki na 3 gwiazdki gdzie wybrała paczkomat za 8,99 zł . Pisałem do niej o wyjaśnienie tej sytuacji, nie odpisała. Dzwoniłem kilkukrotnie to zrzucała. Teraz nagle pisze że ona nie wiedziała że kontaktowałem się z nią. Piszę jej że 8,99 to tyle płacę inpostowi, a gdzie koszt kartonu, wypełniacza, taśmy, etykiety, czasu  na spakowanie paczki, prowizja allegro, dopłata do paczki smart i obsługę zamówienia. Poprostu niekiedy mam dość niektórych klientów którzy nie szanują sprzedawców, człowiek spina tyłek żeby wysłać paczkę szybko a potem ona wraca , dzwonie do klienta i pytam dlaczego nie odebrał paczki to klient stwierdza bo sobie wyjechał. To po co zamawia paczkę jak wie że wyjeżdza. DRAMAT

oznacz moderatorów

ario872
#10 Popularyzator#

Po prostu allegro stworzyło patologię wśród kupujących.

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Tak czarne listy pękają w szwach, a od dzisiaj to się nazywa bodajże jak dobrze pamiętam. Klient nieaktywny.

oznacz moderatorów

ProGastrojz
#9 Pomysłodawca#

Dziś zmieniliśmy nazwę zakładki, z której korzystasz – Czarna lista kupujących nazywa się teraz Moi nieaktywni kupujący.

Kiedy korzystać z zakładki Moi nieaktywni kupujący

Do zakładki Moi nieaktywni kupujący dodajesz klientów samodzielnie. Możesz też w każdej chwili ich z niej usuwać.

Korzystaj z niej tylko wtedy, gdy to konieczne i masz uzasadnioną przyczynę. Dodawaj do zakładki jedynie kupujących, którzy w przeszłości zachowali się w sposób sprzeczny z regulaminem Allegro – na przykład podawali fałszywe dane kontaktowe.

Jeśli nie masz uzasadnionej przyczyny – odmowa sprzedaży może być niezgodna z prawem (art. 135 kodeksu wykroczeń).

Co możesz zrobić

Przejrzyj swoją zakładkę nieaktywnych kupujących i sprawdź, czy Twoje wpisy są uzasadnione. Jeśli masz wątpliwości lub kupujący jest na niej od dłuższego czasu – rozważ usunięcie go z zakładki. Przeglądaj zakładkę regularnie.

Więcej szczegółów znajdziesz w naszym artykule.

Pozdrawiamy
Zespół Allegro

 

 

KOLEJNY RAZ MY SPRZEDAJĄCY JESTEŚMY STRASZENI PRZEZ ALLEGRO ALE KUPUJĄCY MOGA BŁOTEM NAS OBRZUCAC

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Brawo Allegro, czyli nie jest to już odmowa sprzedaży, a poprostu lista osób, które u danego SPRZEDAWCY nie kupują już.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

ProGastrojz też miałem wiadomość od klienta dlaczego mu wyskakuje przy zakupie ,że jest na czarnej liście . Moja odpowiedź ,, ostatnia ocena jaką otrzymaliśmy od Pana jasno wskazuje ,że nie był Pan zadowolony z zakupu . Infomacja jaką Pan widzi podczas próby kolejnego zakupu jest tylko przestrogą ,aby Pan jeszcze raz pomyślal zanim dokona zakupu u sprzedawcy nie spełniającego w 100% postawionych mu wymagań . z szacunkiem ....

re-odpowiedzi nie było 😁

oznacz moderatorów