anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący zakładają mi dyskusję, ponieważ nie otrzymali faktur, które dodałem, co zrobić?

musicman76
#12 Orędownik#

Trafili mi się beznadziejni klienci którzy zakładają mi dyskusję z kilku kont że im faktur nie wysłałem, a przez allegro dawno wysłałem...tracę punkty no super sprawa...czy ktoś ma sposób na coś takiego ?

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

mdrogeria
#21 Demiurg#

musicman76 Odpowiadaj w dyskusji szybko i załączaj tam również fakturkę . Jeśli spełnisz te 2 wymogi to wręcz zyskasz na jakości .

oznacz moderatorów

musicman76
#12 Orędownik#

Tylko niechce mi się tracić czasu na wysyłanie faktur kilka razy...

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@musicman76  drukujesz kopię wydrukuj oryginał i włóż do paczki . Robię tak i wyjątkowo sporadycznie się przytafia ,że klient faktury nie znajdzie 

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@mdrogeria faktury podesłanej w dyskusji kupujący sobie nie wydrukuje

oznacz moderatorów

MrMarco
#13 Ambasador#

Wysyłaj faktury w dyskusji i szybko, rzeczowo odpowiadaj to jeszcze ilość punktów ci się zwiększy. Szybka obsługa dyskusji jest punktowana

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

oczywiście , dane z mojej jakości po ostatniej dyskusji , przez długi czas w tych miarach miałem 0 / zero / , czyli jaki z tego morał ....warto mieć otwarte dyskusje .😁

Terminowe odpowiedzi w dyskusjach:100%
W dyskusjach zawsze odpowiadasz w ciągu 24 godzin. Dzięki temu nawet w przypadku problemów, klienci mogą liczyć na Twoją obsługę i zaangażowanie.
20 / 20
Super
Super wynik! Jesteś w gronie najlepszych sprzedających na Allegro!

Średni czas odpowiedzi w dyskusjach:10m
Szybko udzielasz odpowiedzi w dyskusjach. Dla Twoich klientów to znak, że dbasz o ich obsługę.
30 / 30
Super
Super wynik! Jesteś w gronie najlepszych sprzedających na Allegro!

Nierozwiązane dyskusje:0,00%
Świetnie! Na 612 transakcji z ostatnich 30 dni, nie masz żadnej nierozwiązanej dyskusji.
10 / 10
Super
Super wynik! Jesteś w gronie najlepszych sprzedających na Allegro!
oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

Przecież fakturę można wysłać mailem. Niech sobie klient wydrukuje. Nie raz tak dostawałem faktury zakupu.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Wczoraj był o tym wątek o FV przez Allegro, moderator twierdził że to działa, ja miałem z tym problemy ale sprzedający wysyłał mi mailem.🤔

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Ja pakuję FV pod list przewozowy. Tak samo jest z paragonami.

Duże firmy, sprzedające tylko przez internet - wysyłają Fv na email.

Założenie dyskusji w tym temacie - to standard.

"Twardogłowi" wyrzucają wszystko w kosz . Potem trzeba na e-mail wysyłać FV.  

 

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów