anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kurier na urlopie = znowu nikt nie przyjechał

sunsetearn
#8 Zapaleniec#

@InPost@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Kurier znów na urlopie - dokładnie ta sama sytuacja.

Zlecenie 1008219327 przyjęte do realizacji, czekamy tym razem całą ekipą w firmie na niego.

Kurier zastępczy odrzuca połączenia,

Oddział przyjął zlecenie do danego kuriera dopiero po 16 (nigdy tak się nie dzieje).

Siedzę przed laptopem w firmie cały czas i patrzę, a tu mejl, że paczki nie były gotowe!

Ostatnim razem dzwoniła regionalna, zostawiła swój kontakt jednak ma wyłączony telefon.

Nie ma pracownika w firmie to oddział umiera, nikt nie podjedzie.

 

Proszę o pilną reakcję.

Wpis poprzedni kiedy było tak samo:
https://spolecznosc.allegro.pl/t5/zaawansowani-sprzedawcy/kurier-na-urlopie-brak-op%C5%82aconego-i-z...

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

sunsetearn
#8 Zapaleniec#

Kurier 5 min po wystawieniu statusu, że nie odbierze nie odbiera telefonów, odrzuca wszystkie połączenia @InPost 

oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Oj tam to jest norma. Ja wysyłam w małym paczkopunkcie. Kurier ma dzień urlopu to nikt nie odbierze. Kurier jest nowy to przez 3 dni nie podjedzie dopóki się pani z punktu nie dodzwoni i awantury kierownikowi nie zrobi. Kurier na zastępstwie widywany jest owszem jak szybko przejeżdża obok punktu bez zatrzymywania się, punkt w centrum miejscowości więc widać, że jechał... Najlepszy numer był kiedyś jak klient się śpieszył. U mnie kurier zwykle odbiera koło 13, to było po 14 więc mąż podrzucił do paczkomatu, bo tam jeszcze koło 17 zaglądają. I tu niespodzianka paczka poleżała w paczkomacie całą dobę zanim ją wyjęli i w sumie z paczkopunktu i tak wyruszyła wcześniej, także bywa zabawnie... Ale i tak nie najgorzej. jeszcze mi paczki nie zgubili i chyba nie zniszczyli jak ktoś nie odbierze to wraca za darmo i w szybciej naszykuje i wyślę tu 10 paczek niż jedną na poczcie.

oznacz moderatorów