anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kurier Pocztex48 - brak numeru przesyłki w nowej wersji Wysyłam z Allegro

iotparts
#8 Zapaleniec#

Cześć,
Przy korzystaniu z nowej wersji Wysyłam z Allegro, numery przesyłek Pocztex Kurier 48 nie dodają się z automatu. Trzeba to robić ręcznie, co jest mało komfortowe. Czy trzeba coś zmienić gdzieś w ustawieniach, czy też po prostu tak to działa?
Można gdzieś ustawić w Wysyłam z Allegro domyślny rozmiar paczki Kurier Pocztex48, bo teraz korzystając z wysyłam z allegro rozmiar paczki wynosi 1 cm x 1 cm x 1 cm?

Można gdzieś ustawić w Wysyłam z Allegro domyślny Urząd Pocztowy? Aktualnie dobiera na podstawie kodu, a ja mam podpisana umowa z innym urzędem pocztowym.

Dziekuję za pomoc.
Pozdrawiam,
Łukasz.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@iotparts Cześć Łukasz 🙂 Skonsultuję Twoje dwa pierwsze pytania z zespołem odpowiedzialnym za WzA.

Jeśli chodzi o trzecią kwestię, to Urząd Pocztowy powinien zgadzać się z tym, który jest wskazany w umowie. Sprawdź proszę raz jeszcze, który urząd jest wskazany w Twojej umowie - jeśli nie, to powinieneś edytować punkt nadania na umowie własnej. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@iotparts Wracam z odpowiedzią. Problem z automatycznym dodawaniem numerów przesyłek jest zgłoszony i dział techniczny pracuje nad jego rozwiązaniem. 

Przekazałam też Twoją sugestie dotyczącą domyślnego rozmiaru paczki. Bardzo za nią dziękujemy i mamy prośbę o doprecyzowanie, co uznajesz za domyślny rozmiar paczki? Jakich wymiarów byś tam oczekiwał? Czy wymiarów zdefiniowanych przez siebie? Podpowiedzianych na podstawie ostatniej nadanej paczki? Jeśli masz jakieś pomysły/propozycje, to jesteśmy otwarci. Daj proszę znać. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

iotparts
#8 Zapaleniec#

Cześć,

Kiedy zostanie usunięty problem z automatycznym dodawaniem numerów przesyłek w przypadku Pocztex Kurirer 48? Do tej pory nic się nie zmieniło, a minął już miesiąc.

Co do domyślnej wielkości paczki, to rozmiar ostatnie paczki jest dobrym pomysłem.

Pozdrawiam,
Łukasz.

oznacz moderatorów

iotparts
#8 Zapaleniec#

Cześć,

Kiedy zostanie usunięty problem z automatycznym dodawaniem numerów przesyłek w przypadku Pocztex Kurirer 48?

Do tej pory nic się nie zmieniło, a minęły już 2 miesiące.

Pozdrawiam,

Łukasz.

oznacz moderatorów