anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Lista absurdów Allegro

TomBanknoter
#14 Krzewiciel#

Numer 1: ocena kosztów wysyłki:

Dziś a za wysyłkę kosztującą 5,90 zł dostałem "aż" cztery gwiazdki. Niby nie tragedia, ale właściwie dlaczego? Wszak te same 5,90 zł jest premiowane z góry pięcioma gwiazdkami, jeśli kupujący skorzysta ze Smarta. To właśnie najlepiej pokazuje absurd tej sytuacji: dokładnie ta sama usługa raz jest według Allegro warta bezwarunkowe 5 gwiazdek, a kiedy indziej "co łaska". I w żaden sposób nie zależy to od sprzedawcy, który jest oceniany. 

Ciekaw jestem ewentualnej odpowiedzi kogoś a administracji 😎 Bo na mój gust żadnego sensu ani logiki w tym nie ma. A co proponuję? Aby każda wysyłka równa kwocie wymuszonej przez Smart była również premiowana pięcioma gwiazdkami. Chyba każdy się zgodzi, że to jedyne logiczne wyjście.

oznacz moderatorów
42 ODPOWIEDZI 42

handlowiecupc
#8 Zapaleniec#

Mi w lokalnym przepadło 15 monet, bo klient wybrał płatność przelewem a zapłacił przy odbiorze osobistym. Minęło 5 dni i aukcje anulowano bo nie było wpłat. Więc i za sprzedaż nie dostałem monet. A tylko te monety skusiły mnie do wystawienia.

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

to jest pikuś

problemy zaczynają się jak Kupujący próbuje płacić za towar przekazem pocztowym lub wydrukowanym ręcznie przelewem w jakiejś agencji finansowej grosik

ja już kilkukrotnie byłem oskarżany przez Kupujących o oszustwo, gdyż wpłacone pieniądze nie dotarły na moje konto lub payu je zatrzymało do wyjaśnienia

podobnie jest przy zwrotach wpłat - jako sprzedawca nigdy nie wiem czy Kupujący wpłacił $ jak powyżej - wypłata przez Allegro do niego nie dojdzie

 

oznacz moderatorów

AptekaNatolinska
#14 Krzewiciel#

Też z ostatnich wyróżnień wykorzystałam tylko połowę, a reszta **piiip**ut do kosza.

oznacz moderatorów