anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Maksymalne ceny dla wysyłek zagranicznych

MAMY ROZWIĄZANIE!
JARLAND1
#10 Popularyzator#

Witam, mejlowo dostaliśmy informację o zmianie maksymalnej ceny dla wysyłek zagranicznych, że od 4.04. zostaną wprowadzone, podwyższone, kiedy chcę zmienić na tę maksymalną, to system nie przyjmuje, ma być ta poprzednia, czyli tańsza, dlaczego? Czy chodzi o to, że sprzedający będzie dopłacał resztę.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@JARLAND1, czy mogę Cię prosić o zrzut ekranu, na którym widać, jaką cenę wpisujesz i do jakiego kraju jest wysyłka? 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
JARLAND1
#10 Popularyzator#

Przykładowo wpisuję do Niemiec 13,99 a jest 27,99, nie sprawdzałam jeszcze na do innych krajów. Nie powinno to sie automatycznie zrobić, przy udostepnianiu wysyłki za granicę?screen1.pngscreen2.png

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@JARLAND1, dzięki za zrzut. 🙂 Sytuacja ta jest związana z trwającą promocją, o której pisaliśmy tutaj

Do 22 maja obniżyliśmy ceny przesyłek z Polski do wybranych krajów Unii Europejskiej - dotyczy to metod dostawy Allegro Standard - wysyłka z Polski za granicę. Promocja dotyczy również niższej ceny za przesyłkę dla sprzedających.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
JARLAND1
#10 Popularyzator#

Tzn, że do 22.05. będą te obniżone, a potem będą droższe niż te przed promocją? Czy te ceny się same zmienią po 22.05. czy muszę pilnować i zmienić ?

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@JARLAND1 Ceny będą wyższe niż promocyjne - wrócą do wcześniejszych wartości.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów