anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mam kilka pytań dotyczących tytułu i opisu przedmiotu

MAMY ROZWIĄZANIE!
desire32
#9 Pomysłodawca#

    zaczynam sprzedaż na allegro.przeszłam kursy jednak  żaden nie miał nic wspólnego z rękodziełem. Moje pytania

1  nie wiem czy w tytule oferty mogę dodać nazwę swojej marki której przedmioty sprzedaję hendmade


2   Nie wiem czy mogę w opisie oferty napisać o początkach swojej firmy "storryteling"


3   nie wiem czy mogę dodać link do strony na której nie prowadzę sprzedaży nap tik tok

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

 

będę  wdzięczna za odpowiedź

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@desire32 zasady są takie same.  
1. Tytuł powinien zawierać tylko informacje o przedmiocie, jeśli sprzdajesz np. makramy swojej marki to możesz umieścić ją w tytule, ale nie może tam być Twojego loginu. 
2. Nie. W opisie oferty powinny być tylko informacje dotyczące sprzedawanego przedmiotu. Swoją firmę możesz opisać w zakładce o Sprzedającym.
3. Tak, możesz dodać link do opisu ale tylko jeśli nie prowadzisz tam sprzedaży, a służy to poszerzeniu informacji o przedmiocie (na przykład znajdują się tam dodatkowe zdjęcia lub bardziej szczegółowy opis) to nie ma problemu. 

Rozumiem, że planujesz przekształcić konto w firmowe, możesz w takim razie rozważyć dołączenie do Strefy rękodzieła. Tutaj znajdziesz krótki artykuł na ten temat.
Jeśli będziesz miała pytania, pisz śmiało, chętnie pomogę 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
desire32
#9 Pomysłodawca#

Nie planuję przekształcać konta:))

jeśli chodzi o  punkt 2  ....w akademii allegro  jest film Pana Piotra Buckiego  w którym jest mowa o tym,że storytelling  jest  ważnym punktem opisu oferty...więc proszę o  konkret bo wg mnie opis oferty to  jest  to  co jest w opisie sprzedawanego przedmiotu?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@desire32 oki, dziękuję za wiadomość. Tak, masz rację, opis oferty to opis sprzedawanego przedmiotu. Skonsultuję to z ekspertem, który zajmuje się zasadmi opisów i tytułów i wrócę do Ciebie z informacją.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
desire32
#9 Pomysłodawca#

Super:))  będę  wdzięczna.

Mam jeszcze pytanie dodatkowe

dotyczy 1 czyli umieszczania swojej marki w opisie.

Piszesz,że nie mogę  w tytule umieszczać loginu.

Jest sytuacja przykładowa  

Mój login   na allegro to   np          Dorota_rysuje

W tytule oferty  napiszę np    ...  Rysunki na szkle od Dorotarysuje

czy taki tytuł oferty będzie prawidłowy???

 

oznacz moderatorów
desire32
#9 Pomysłodawca#

źle to ujęłam     chodzi o  historię powstania  danego  produktu   a nie firmy    sorry  moja pomyłka  pytanie nr2

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@desire32 W opisie oferty mogą być tylko informacje dotyczące sprzedawanego przedmiotu. Informacje o historii marki można zamieścić w zakładce "o Sprzedającym". 

Co konkretnie masz na myśli? Czy mogłabym Cię prosić o doprecyzowanie, czym będzie historia powstawania danego produktu? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
desire32
#9 Pomysłodawca#

np dlaczego postanowiłam zrobić akurat taki produkt.

Mam jeszcze pytanie dodatkowe

dotyczy 1 czyli umieszczania swojej marki w opisie.

Piszesz,że nie mogę w tytule umieszczać loginu.

Jest sytuacja przykładowa

Mój login na allegro to np Dorota_rysuje

W tytule oferty napiszę np ... Rysunki na szkle od Dorotarysuje

czy taki tytuł oferty będzie prawidłowy???

 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@desire32 Jeśli chodzi o pierwsze pytanie, czyli historię powstania produktu - jeżeli opis będzie dotyczył bezpośrednio oferowanego produktu, to nie powinno być problemu. Wiele zależy od tego, jak bardzo opis będzie rozbudowany i co tam będzie zawarte. 

Żebym mogła ustosunkować się do drugiego pytania (czyli tytułu), potrzebowałabym przykładową ofertę produktu, o którym myślisz. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
desire32
#9 Pomysłodawca#

Rysunek na szkle od Dorotarysuje

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@desire32 Bazując na informacjach, które podałaś, to "od Dorotarysuje" nie może znaleźć się w tytule, ponieważ fraza ta wskazuje na nazwę konta, a nie artystę. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
desire32
#9 Pomysłodawca#

rozumiem.dziękuję .

oznacz moderatorów