anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mam pytanie dotyczące usuwania powielonych ofert

MAMY ROZWIĄZANIE!
bestsunpro
#8 Zapaleniec#

witam, jaka jest polityka allegro w temacie poniżej?:

Nie możesz opublikować więcej niż dwóch ofert dotyczących tego samego przedmiotu z parametrem stan “Nowy” w ramach tej samej podkategorii, niezależnie od liczby posiadanych przez Ciebie kont.

mam 3 konta. własnie dostałem mailing o zakonczonych na wyrywki aukcjach przez allegro... na każdym po trochu...

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@bestsunpro gdy powielone oferty są usuwane zostawiamy te, które są popularniejsze. Zostawiamy ofertę, która cieszy się większym zainteresowaniem kupujących: bierzemy przy tym pod uwagę oznaczenie Smart!, promowanie ofert, Allegro Ads, oznaczenie Super Cena oraz najwyższe GMV (Gross Merchandise Value).
Być może dlatego masz wrażenie, że zostały usunięte po trochu z każdego konta. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
bestsunpro
#8 Zapaleniec#

pewnie tak 🙂 tylko nie chodziło mi o to czemu po trochu z każdego konta? tylko czemu wogóle... i w jaki sposób uniknąć tego. czy zmiana miniaturki na 3 koncie pomoże?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@bestsunpro takie są zasady 🙂 Wprowadziliśmy to, ponieważ chcemy, żeby kupujący mogli łatwo i szybko dotrzeć do przedmiotów, które ich interesują, a z naszych badań wynika, że 26% kupujących miało z tym trudności. Jako przyczynę problemów ze znalezieniem interesujących ich towarów, zgłaszali powielone oferty tego samego przedmiotu.
Za powielone oferty uznajemy te które mają takie same tytuły, ceny, parametry (w tym numer EAN) oraz miniaturki. Czyli tak, zmiana miniaturki sprawi, że oferta nie zostanie uznana za powieloną. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów