anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mam straszny problem z kientem za paragon ktory wyrzucił

Aurora-Szczecin
#8 Zapaleniec#

Proszę o pomoc bardziej doświadczonych kolegów, ponieważ allegro ma na mnie wy... na allegro jestem co prawda bardzo długo ale sadziłem ze nic mnie nie zaskoczy, mam problem z kupującym , jak zawsze wszelkie dowody fiskalne zakupu załączamy zszywaczem z listem przewozowy, aby sie nie zgubiły, wiadomo iz jeżeli sprzedaż na fvat nie ma problemu z dosłaniem kopi, ale mam ewidentna klientkę która wyrzuciła paragon, jedyna kopia fiskalna, i mam taką jazdę z allegro jak bym zamach szykował.

Rozmowa meilowa trwała 10 dni bardzo ciężka, mam charakter taki ze święta zrypane, od po świtach jazda w dyskusji allegro, allegro grozi nam blokadą konta, nie mam pojęcia za co, raczej nie maja takich uprawnień, ponieważ sprawami fiskalnymi zajmują sie odpowiednie urzędy, czy mógł bym prosić o jakieś sugestie, może któryś z kolegów/koleżanek miał podobna sytuacje, klient twierdzi iż potwierdzenie płatności, karta kredytowa itd to nie dowody, nasz adwokat wypowiada sie w sprawie a allegro swoje, naprawdę tak błaha sprawa mnie chyba przerosła, dziękuje za zrozumienie nadmienię iz nie zamierzam ponownie nabijać na kase paragonu, ponieważ sytuacje uważam za niesprawiedliwą , pozdrawiam, aurora-szczecin

oznacz moderatorów
61 ODPOWIEDZI 61

Aurora-Szczecin
#8 Zapaleniec#

Jak najbardziej to rozmierz, nigdy nie prosimy o dowód zakupu jeżeli sprzedaż prowadzona przez allegro, przecież mam wgląd do wszystkiego na temat transakcji za dość długi okres wstecz, nigdy nie mieliśmy z tym problemu jak sprzedawca.

oznacz moderatorów

izbkp
#9 Pomysłodawca#

1) Jakiego konkretnie urządzenie fiskalnego używasz?
2) Sugeruję zainteresować się e-paragonem.

oznacz moderatorów